DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.44.03
Головна » 2016 » Серпень » 24 » Організатори гоночної серії для роботів Roborace показали тестову машину DeeBot в дії [відео]
16.00.21
Організатори гоночної серії для роботів Roborace показали тестову машину DeeBot в дії [відео]
      Організатори чемпіонату гоночної серії для керованих штучним інтелектом автомобілів Roborace провели випробування тренувальної машини. Вона отримала назву DevBot (Development Bot - «робот розвитку»). За допомогою неї учасники зможуть зрозуміти, як саме працює керуюча електроніка Roborace.
Тести в закритому режимі пройшли на трасі у Сільверстоуні, під час них організатори зняли коротке анонсне відео. У ролику показано, як гонщик в комбінезоні виходить з кабіни DevBot, і робот самостійно починає рух по треку.

На відміну від гоночного прототипу, показаного раніше, автомобіль розвитку виглядає як справжня гоночна машина - зовні вона напомінет спортпрототип «24 годин Ле-Мана». У машині встановлена та ж керуюча електроніка, що і в прототипі, показаному раніше.

Публічна прем'єра DevBot пройде 24 серпня на трасі в Донингтоне, під час передсезонних тестів Формули-Е. У сезоні 2016/17 заїзди Roborace будуть проходити як гонки підтримки цієї серії.
Нагадаємо, що серію Roborace анонсували в листопаді минулого року. Дизайн машини підготував Даніель Симон, який намалював футуристичні автомобілі для фільмів «Трон: Спадщина» і «Облівіон». Серія Roborace повинна стати першим гоночним чемпіонатом для безпілотних болідів, який проходить за підтримки серії, що має ліцензію Міжнародної автомобільної федерації (FIA).

Джерело: Motor
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: