DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.40.23
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Опубліковано перше відео випробувань гібридного вантажного безпілотника від українських розробників Matrix-UAV
17.00.35
Опубліковано перше відео випробувань гібридного вантажного безпілотника від українських розробників Matrix-UAV
      Безпілотник, створений командою українських волонтерів з громадського конструкторського бюро «Матриця технологій» (Matrix-UAV). Розробники опублікували перше відео з випробувань і озвучили більш докладні характеристики проекту.

Отже, під час випробувань безпілотник зміг підняти корисну вагу в 12 кг (без урахування палива). Метою випробувальних польотів стала перевірка працездатності всіх систем, налаштування автопілота, а також тестування аварійних режимів. Всього було виконано 4 польоти, тривалістю 10-20 хвилин кожен. Розробники заявили, що хочуть досягти наступних показників безпілотника: вантажопідйомність 50 кг, дальність не менше 200 км, польотний час не менше 2,5 годин.


Нагадаємо, що вперше про даний проект розповів волонтер і один з організаторів руху Армія-SOS Юрій Касьянов. За його словами, цей апарат може використовуватися у військових цілях, як носій керованих і некерованих ракет, дистанційно керованих кулеметних вогневих точок, радіолокаційних станцій, систем радіоелектронної боротьби. Також його можна використовувати для цивільних цілей, наприклад, в сільському господарстві (обробка полів хімікатами, спостереження), пожежній службі (гасіння складних і висотних пожеж), патрулюванні, доставці медикаментів, посилок і вантажів, в висотних монтажних роботах (моніторинг ЛЕП, мостів , веж) і т.д.
,

Робота над апаратом розпочалася 1 червня 2016 року силами волонтерів ОКБ «Матриця технологій» Matrix-UAV. Розробка апарату обійшлася в 65 тисяч доларів, для завершення робіт, проведення всього циклу випробувань, і підготовки виробничої оснастки треба ще не менше 200 тисяч і не менше 8 місяців часу. Апарат не містить «дешевих китайських деталей», використовується авіаційне обладнання світового класу, яке, зокрема, застосовує NASA в своїх конструкціях.

Джерело: Matrix-UAV
Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: