DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.44.10
Головна » 2013 » Квітень » 17 » Оприлюднено повні специфікації Google Glass
11.19.27
Оприлюднено повні специфікації Google Glass
        Про окуляри Google Glass ми знаємо вже досить багато, однак лише сьогодні стали відомі їхні технічні дані і деякі подробиці, що стосуються програмного забезпечення.

Почнемо з того, що відчуття при перегляді зображення в окулярах порівнянні з такими при використанні 25-дюймового HD-телевізора, розташованого на відстані 2.4 метра. Акумулятора хоч і вистачає на цілий день, але для досягнення таких результатів (особливо якщо врахувати, що будуть використовуватися Google Hangout (відеочати) і відеозапис/відтворення) довелося поставити більш економну камеру на 5 МП (що, ви хотіли 41 МП?), здатну знімати відео з роздільною здатністю 1280х720. Об'єм вбудованої пам'яті становить 16 ГБ, але з них тільки 12 ГБ будуть доступні користувачеві. Сам звук, як вже колись розповідалося, передається через вібрацію прямо в вушні кістки черепа. Нарешті, в числі бездротових інтерфейсів: Wi-Fi і Bluetooth (версія не вказана, але, швидше за все, там найекономніша 4.0).

Варто відзначити і факт появи в Google Play додатку MyGlass, яке можна встановити на будь-який смартфон з версією Android не нижче 4.0.3. У додатку можна знайти інструкцію і первинну настройку окулярів, причому все це доступно і на сайті, присвяченому окулярам.
Переглядів: 198 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: