DVI

Понеділок, 26.08.2019, 05.56.14
Головна » 2019 » Липень » 25 » OpenAI отримає $ 1 млрд від Microsoft на розвиток штучного інтелекту
21.08.59
OpenAI отримає $ 1 млрд від Microsoft на розвиток штучного інтелекту
      Microsoft збирається інвестувати $ 1 млрд в OpenAI, дослідницьку організацію з Сан-Франциско, засновану Ілоном Маском і Семом Альтманом. Це зробить софтверного гіганта ексклюзивним постачальником послуг хмарних обчислень для OpenAI. Обидві компанії будуть спільно розробляти нові технології штучного інтелекту на базі платформи Microsoft Azure. Також повідомляється, що OpenAI надасть Microsoft ліцензію на використання деяких своїх технологій.
Співзасновник OpenAI Сем Альтман і глава Microsoft Сатья Наделла
OpenAI розпочала свою діяльність у 2015 році як некомерційна лабораторія, залучаючи різних дослідників, що займаються розвитком штучним інтелектом безпечними і демократичними способами. Однак на початку 2019 року компанія заявила, що потребує фінансування для продовження своєї роботи і запустила комерційну організацію OpenAI LP для пошуку інвестицій. Але щоб приборкати жадібність інвесторів, вона діє як організація з обмеженим прибутком, тобто будь хто вкладає в неї гроші, може розраховувати на повернення, тільки в 100 разів перевищуючи їх інвестиції. Надалі компанія планує знизити ці ставки. На яких саме умовах Microsoft і OpenAI домовилися про угоду залишається неясним.

Представники OpenAI заявили, що партнерство з Microsoft допоможе їм займатися штучним інтелектом загального призначення (AGI), який вважається Святим Граалем в даній області, здатним до самонавчання і вирішення завдань нарівні з людьми.
«Створення AGI стане найважливішим технологічним розвитком в нашій історії, що володіє потенціалом визначати шлях розвитку людства. Наша місія - зробити так, щоб ця технологія приносила користь всьому людству, і ми працюємо з Microsoft над створенням суперкомп'ютерної основи, на базі якої ми будемо створювати AGI», - сказав Сем Альтман.

Джерело: The Verge
Переглядів: 279 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: