DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.15.55
Головна » 2017 » Червень » 21 » ООН, Microsoft та інші компанії працюють над системою цифрової ідентифікації на основі блокчейн для осіб, позбавлених документів
12.00.50
ООН, Microsoft та інші компанії працюють над системою цифрової ідентифікації на основі блокчейн для осіб, позбавлених документів

      У сучасному світі існує досить багато людей, позбавлених будь-яких документів. І це ускладнює доступ до банківських послуг, медицини, заважає реалізації виборчого права. За приблизними підрахунками, близько 1,1 млрд чоловік на Землі не мають документів.

Корпорація Microsoft спільно з Accenture і Avanade приєдналися до зусиль ООН щодо впровадження системи цифрової ідентифікації для таких людей, що покликане полегшити їхнє життя. Прототип системи заснований на технології блокчейн, завдяки чому людей можна забезпечити надійним ідентифікатором, яким можна буде скористатися в будь-якому місці. Замість того, щоб розмістити дані ідентифікаторів в єдиній базі даних, ініціатива передбачає використання розподіленої бази даних, розміщеної у довірених компаній. У той же час, такий підхід забезпечує високий рівень приватності та безпеки. При цьому передбачено використання коштів біометричної ідентифікації (таких як відбитки пальців або сканування райдужної оболонки ока).

Система цифрової ідентифікації є частиною державно-приватного партнерства ID2020, яка просуває ООН в рамках ініціативи сталого розвитку 2030 Sustainable Development. В її рамках переслідується мета по наданню засобів офіційної ідентифікації для всіх жителів Землі. Це дозволить надавати допомогу біженцям, а люди з більш стабільними умовами життя зможуть скористатися новими державними послугами, які раніше їм були недоступні.

Джерело: Engadget
Переглядів: 76 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: