DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.52.28
Головна » 2018 » Червень » 12 » Оновлення Version 9.0 для електромобілів Tesla додасть «повний перелік функцій самостійного управління»
09.18.35
Оновлення Version 9.0 для електромобілів Tesla додасть «повний перелік функцій самостійного управління»
      Як заявив глава Tesla Ілон Маск, в серпні буде випущено наступне велике оновлення програмного забезпечення для електромобілів компанії. При цьому ПО Version 9.0 буде включати «повний перелік функцій самостійного управління» для автомобілів з Autopilot 2.0.

Нагадаємо, оновлення Version 8.0 було випущено в 2016 році. І це було найбільш істотне програмне оновлення, яке принесло оновлений призначений для користувача інтерфейс, нові функції і кілька поліпшень для функції самостійного управління Autopilot. Судячи з усього, прийдешнє оновлення Version 9.0 буде не менш важливим. Як зазначив Ілон Маск в соцмережі Twitter, ця версія ПО навіть включатиме перший «повний перелік функцій самостійного управління». Правда, він не уточнив подробиць з цього приводу. І це зовсім не означає, що тепер електромобілі Tesla зможуть переміщатися повністю самостійно без участі людини. Швидше за все, компанія почне пропонувати функції в рамках набору Full Self-Driving Capability, доступного для автомобілів з Autopilot 2.0.

Відзначимо, для автомобілів з Autopilot 2.0 пропонується пакет функцій Enhanced Autopilot вартістю $ 5 тис. І додатковий пакет Full Self-Driving Capability вартістю $ 3 тис. І хоча цей пакет доступний для покупки, сама Tesla повідомляє, що функціональні можливості Self-Driving залежать від великих програмних підтверджень і регуляторних дозволів, які можуть широко варіюватися в залежності від юрисдикції.

Разом з тим, раніше Маск заявляв, що з певного моменту можливості системи Autopilot будуть відрізнятися для пакетів Enhanced Autopilot і Full Self-Driving Capability. Але цього не відбувалося раніше, так як розробка функцій Autopilot почала відставати від графіка. Схоже, з виходом поновлення Version 9.0 в серпні все ж почнеться відділення функцій.

Джерело: electrek
Переглядів: 54 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: