DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.57.10
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Оновлений Timelapse сервісу Google Earth демонструє як змінювалася Земля в останні 30+ років
15.00.56
Оновлений Timelapse сервісу Google Earth демонструє як змінювалася Земля в останні 30+ років
      Компанія Google розповіла про оновлення режиму Timelapse в сервісі Google Earth. Воно пов'язане з додаванням в базу даних петабайт якісних знімків поверхні нашої планети за чотирирічний період, отриманих з двох нових супутників - Landsat 8 і Sentinel-2. Тепер в базі є деталізовані знімки за період з 1984 року по 2016 рік, тобто можна побачити, як змінювалася наша планета протягом останніх 32 років. Причому можна оцінити не тільки шалені темпи урбанізації та розширення міст, а й глобальні зміни клімату.

Одночасно команда, що займається розвитком сервісу Google Earth, опублікувала кілька захоплюючих відео в стилі time-lapse на YouTube, на яких можна спостерігати зростання міст, танення льодовиків, висихання морів і багато іншого. Таким чином, завдяки більш якісним знімкам з нових супутників вплив викидів вуглекислого газу та інших техногенних факторів на льодовики, рівень моря і лісовий покрив стає ще більш очевидним.


Інтерактивну карту можна масштабувати, вивчаючи найбільш явні зміни. На сайті окремо виділені 8 регіонів, що викликають побоювання екологів: висушування Аральського моря, танення льодовиків Аляски, поступове зникнення амазонських лісів та інші.


Джерело: GoogleThe Verge і TJ
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: