19.15.22
Оновлені парки розваг від Disney за $ 1 мільярд доларів
 Оновлені парки розваг від Disney за $ 1 мільярд доларів
      Корпорація  Disney  збирається витратити близько мільярда доларів ( навіть більше) на оновлення парків розваг ( тобто, на горезвісні Діснейленди ). Загалом-то, кожен рік компанія і так витрачає досить багато коштів на створення нових атракціонів, і оновлення існуючих.

Але тепер, в буквальному сенсі слова, буде поставлений світовий рекорд за кількістю грошей, витрачених на оновлення інфраструктури парку розваг. 

Оновлення буде проведено не для всіх парків, а тільки тих, які розташовані в США, в Каліфорнії і Флориді. У зазначених парках буде додано велику кількість атракціонів, типу Simpsons Shopping Area, Transformers Ride, земля Гаррі Поттера та інше. Багато секторів парків будуть стилізовані під популярні фільми і мультики від Disney. 

Крім того, ще один мільярд буде вкладений у розвиток технологічних новинок для парків розваг. Проект отримав назву " My Magic +", і покликаний кардинально оновити технології, які використовуються в цих парках. Радіобраслети, радіопозначки, автоматичні зчитувачі та інше, та інше - все це буде встановлено в деяких парках.

Витрачені гроші планується відбити за не дуже тривалий термін. Загалом-то індустрія розваг Disney приносить компанії багато грошей, тому корпорація може собі дозволити витратити пару мільярдів на оновлення парків. Само собою, розрахунок ставиться на підвищення відвідуваності парків, і, як з наслідок - на збільшення потоку прибутку. Наприклад, за рахунок розширеної інфраструктури фастфудів, або продажу сувенірів.

Переглядів: 273 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close