13.25.07
Онлайн ігри – ЗЛО
Онлайн ігри зло Онлайн ігри ЗЛО

          Усім читачам великий привіт. Давно хотів підняти тему про онлайн ігри  і їх негативний вплив на мозок. В цьому пості хочу розказати як ігри впливають не лише на дитячі та підліткові голови, але й показати, що навіть зрілі та дорослі люди часто піддаються спокусі онлайн ігор. Розкажу які кошти витрачаються гравцями і скільки на цьому заробляють виробники ігрової продукції. Особливо мене цікавить ринок саме онлайн індустрії.


Моє знайомство з комп’ютерними іграми розпочалось у далекому дитинстві, коли батько придбав нам 2-х бітну приставку до телевізора. Ігри там були примітивні, але дуже захоплюючі. Можна було грати у двох і отримувати набагато більше задоволення. Керувати 2-ма пальцями рухомою палицею посеред екрану, відбиваючи м’ячика в протилежну сторону, при цьому намагатись забити гол брату – це було дуже захоплюючи і цікаво. Згадуючи ті часи я розумію, що час витрачений на ігри перед телевізором можна було використати по іншому. Потім була 4-х бітна приставка "Рембо”, далі знаменита 8-ми бітна "Dandy”, згодом 16 біт і лише потім, на при-кінці 90-х перший комп’ютер.

В той час про онлайн ігри мови навіть не було. Можливо вони і існували, але для мене цей світ ще був у далекому майбутньому. Хоча не такому і далекому – років через 5-6 я вперше побачив легендарну LineAge. Я був сильно вражений графікою і геймплеєм. Та коли мені пояснили, що на тому кінці дроту під’єднані сотні і тисячі таких як я любителів фентезі, я був в екстазі. Можна було спілкуватись, дружити та ворогувати, створювати клани та альянси, розпочинати війни та захоплювати замки. Тільки через кілька років витраченого життя я зрозумів на скільки все це безглуздо. Так, цікаво і весело проводити час у колі так званих друзів, та це ні до чого хорошого не приводить. Тисячі годин витрачені на вирощування персонажу, який може зникнути разом з сервером, який стоїть у іншому місті чи країні. За цей час потрібно розвивати не персонажа, а власне я. Зараз парк онлайн ігор значно більший – перечислювати усі онлайн проекти я не стану, просто підмічу, що їх неймовірно багато, хоча ринок ще ненасичений і будь-хто може зайняти своє місце під сонцем.

Хочу ще раз зауважити, що свій дорогоцінний час на онлайн ігри витрачають не лише діти та підлітки, а й дорослі дядьки і тьоті. В той час як в колисці лежить немовля, батько може годинами сидіти в онлайні не звертаючи уваги на маля. Матуся 2-х дітей ладна зекономити на власних дітях, аби проплатити місячну плату за користування ігровим аккаунтом чи купівлю нового одягу для свого ігрового онлайн персонажу. Світ онлайн ігор затягує дуже сильно і лише сильні духом люди можуть вийти зі стану зомбі. Надіюсь вас ніяким чином не образила картинка посту – там зображений геймер, який не звертає увагу на власну коханку, адже він весь онлайн.

До чого я все це веду? Ну по-перше: донести до вас думку, що "Онлайн ігри – ЗЛО”, а по-друге: розказати скільки і хто на цьому заробляє. Спершу скажу, що середньостатистичний геймер витрачає 15-20 доларів на місяць, для того, щоб через рік просиджування штанів гордо заявити: "Я самий крутий”. А тепер уявіть, скільки на таких геймерах може заробити розробник гри, або просто людина, що тримає ігровий сервер з кількістю гравців хоча б більше 1000. Я думаю табличку множення знають усі.

Забув вам розказати, що ігри діляться за жанрами та типами. Звісно від типу гри залежить і сам прибуток. Найбільше можна заробити на MMORPG – massive (massively) multiplayer online role-playing game. В перекладі на рідну українську мову це звучить приблизно так – масова\масштабна багатокористувацька рольова гра, яка надає можливість десяткам тисячам людей в різних куточках світу одночасно грати в одному віртуальному всесвіті за допомогою інтернету. Можна ще додати, що онлайн ігри діляться на ігри з клієнтом та ігри в браузері. Кожен обирає на свій смак, але гроші в кінці кінців все одно доводиться платити.

Робимо висновки: Якщо ви ще досі залежні від онлайн ігор – забийте на них великий болт цвях і озерніться по сторонам. в світі є багато чого цікавішого за онлайн ігри. Не варто витрачати час на такі дрібниці. Життя одне і прожити його варто повноцінно!

А ви самі граєте в якісь онлайн ігри? Скільки часу ви на це витрачаєте?

— Постовий —

Після того як ви витратили усі сили на ігри вам потрібно буде знайти якийсь вихід аби приділити увагу своїй половинці. Тут не обійтись без такої зручної речі як музыка для секса. Вона обов’язково допоможе у вирішенні відносин чоловіка та жінки.

Переглядів: 600 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close