DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.53.16
Головна » 2013 » Січень » 17 » Огляд бездротової мишки A4TECH G7-740NX
15.12.45
Огляд бездротової мишки A4TECH G7-740NX

                 Комп'ютерна мишка, історія якої розпочалась у 1964 році (скоро 50-річний ювілей!) переживала багато змін, та вона залишається тим предметом, без якого важко уявити зручне користування комп'ютером. І поки у нас не з'являться підпори під лікті, щоб можна було користуватися сенсорними моніторами та ноутбуками, або набудуть розповсюдження сенсори руху, нам доведеться ними користуватися.
У нашій редакції побував типовий представник безхвостих бездротових маніпуляторів — A4TECH G7-740NX.Якщо трішки пошукати про цей тип миші, то побачимо, що він є рідкісним. Адже, я не знаю чому, але майже всі виробники вирішили, що бездротові миші повинні бути мініатюрними! І цей тренд продовжується. 

Отже мишка ця є доволі велика, а саме 112x74,3x39 (мм), та все ж підійде навіть жіночим рукам. Виробник заявляє зручність як для правші так і для шульги, та повірте — вона для тих, хто краще володіє правою рукою.

Для зручності, під великий палець, є покриття soft-touch:


Загалом мишка має анатомічну форму:


Також є хороший набір кнопок, їх тут 6, а саме: стандартні ЛКМ і ПКМ, колесо-кнопка, кнопки назад/вперед та перемикач роздільної здатності. Та я також хотів би бачити кнопку двократного кліку — у Windows дуже потрібно, та це не критично.


У якості бездротового інтерфейсу використовується радіо з частотою 2,4 ГГц, а сам приймач є нано-формату, бо великі я просто не сприймаю. Такий інтерфейс надає можливість дуже частого опитування миші, отже для ігор вона підійде, хоча для них є більш швидкі маніпулятори.

До речі, у мишей з інтерфейсом Bluetooth, якого немає у даній мишці, є можливість використання приймачем вбудованого модуля у ноутбуці чи комп'ютері. Таке рішення потрібне тим у кого є обмежена кількість портів.

Як елемент живлення використовується батарейка типу АА, яких вистачає приблизно на 2 місяці, залежно від стилю користування. Приймач ховається у корпусі мишки. «Ніжки» є дуже ковзкими, що забезпечує зручне користування.

Сенсор V-Track, яким укомплектована ця мишка, є звичайним оптичним, але у ньому світло йде строго вниз. Перевагами даної технології є можливість зручного користування на будь-яких поверхнях, зокрема дерево, штани, лаковані поверхні, тільки скло повинно бути чистим і товщиною більше 1 см.


Для покращення користування та збільшення функціоналу можна завантажити фірмове програмне забезпечення для мишей A4TECH.

Воно дає змогу полегшити доступ до функціоналу Вашого комп'ютера:


За допомогою ПЗ надається можливість прокрутки у 4 сторони:


Задаємо частоту опитування миші, звісно це впливає на час автономності:


Налаштовуємо як сигналізувати про малий заряд батареї, дивимося поточний і вибираємо, як економити заряд, тобто час до автовиключення:


Справді, можливостей є дуже багато.

Загальне враження:

A4TECH G7-740NX — це зручна безпровідна мишка для роботи, через розміри якої у Вас не будуть боліти руки і Ви залишитеся задоволеним від досвіду роботи з нею. Ціна у 140 гривень є повністю виправданою. Єдине зауваження викликає покриття, що не витримає роки користування.
Переглядів: 337 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: