DVI

Субота, 24.02.2018, 10.06.48
Головна » 2016 » Жовтень » 18 » «Офіційна пошта - це дуже довго»: Міністерство юстиції України буде попереджати бізнесменів про рейдерські атаки SMS-ками та електронкою
16.45.29
«Офіційна пошта - це дуже довго»: Міністерство юстиції України буде попереджати бізнесменів про рейдерські атаки SMS-ками та електронкою
      Українські власники бізнесу будуть отримувати SMS-повідомлення та повідомлення на електронну пошту при спробі рейдерів захопити їх майно за допомогою внесення змін до державного реєстру. Про це повідомив в черговому інтерв'ю заступник міністра юстиції України Павло Мороз.
«Механізм повідомлення власника бізнесу буде прописаний в підзаконному акті. Я вважаю, що це буде два способи: смс-повідомлення та електронна пошта. Може бути і офіційна пошта, але це дуже довго», - сказав він.

Також, за словами Мороза, українські підприємці зможуть подати в електронному вигляді заявку на заборону реєстраційної дії про зміну власника.

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції має намір посилити кримінальну відповідальність реєстраторів і нотаріусів за незаконну зміну даних реєстру власників юридичних осіб, що сприятиме зниженню кількості рейдерських атак в Україні.

Переглядів: 186 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: