DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.28.36
Головна » 2013 » Січень » 9 » Оффлайн оновлення для Windows
12.04.27
Оффлайн оновлення для Windows

Оффлайн оновлення для Windows

WSUS Offline Update не оновлювався майже два роки, але тепер випущена нова версія програми, яка підтримує всі останні версії Windows, включаючи Windows 8:

  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows Server 2003
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008 R2
  • Windows Server 2012

WSUS Offline Update вміє завантажувати оновлення для обраної операційної системи для того, щоб їх можна було встановити на іншому комп'ютері не має доступу в Інтернет.

для цього необхідно вибрати цікаву версію Windows, опціонально включити в апдейт такі компоненти як бази для Windows Defender, C + + Runtime, Microsoft Security Essentials, або доступні сервіс-паки, і натиснути Start.

Після натискання кнопки Start програма почне скачування апдейтів і збереження їх в директорії .. /client /. У цій же папці зберігається файл UpdateInstaller.exe, який необхідно запускати на іншому комп'ютері для оновлення системи.


Нещодавно мені довелося перевстановити систему в зв'язку з апгрейдом ПК. Щоб не перекачувати тонну оновлень відразу після установки Windows, я скористався безкоштовною програмою WSUS Offline Update . Програма дозволяє створити диск з оновленнями продуктів Microsoft для подальшої установки цих оновлень без підключення до Інтернету.
Інструкція по використанню WSUS Offline Update :

1. Скачайте архів з програмою і розпакуйте його. 

2. Запустіть Блокнот і вставте в нього наступний текст 

< /thead> < /thead>
Код Code
 1
. \ Cmd \ AddCustomLanguageSupport rus 
Збережіть файл з розширенням. cmd в папці wsusoffline і запустіть його.
Примітка 1 : якщо у вас англійська Windows, пропустіть цей пункт.
3. Запустіть файл UpdateGenerator.exe (у Вісті і Сімці необхідно запустити його
) і позначте потрібні опції: операційну систему, мову (тільки для Windows XP/2003) і тип створюваного образу (решта опції відзначаються за бажанням). Якщо ви хочете завантажити оновлення і для MS Office, перейдіть на вкладку Office і відзначте необхідний офісний пакет і мову). Якщо дистрибутив вашої операційної системи вже містить останній сервіс-пак, можете зняти галочку Include Service Packs , щоб зменшити обсяг трафіку
4. Натисніть кнопку Start , щоб розпочати завантаження оновлень.
Примітка 2 : для завантаження оновлень WOU використовує програму
При першому запуску WOU буде завантажувати всі необхідні оновлення для обраних продуктів MS, отже, обсяг завантажуваної інформації буде досить великим (у мене образ з оновленнями для Windows XP важив 1,2 ГБ), а при наступних запусках будуть завантажуватися тільки нові оновлення. Під час завантаження програма записує всі дії в файл download.log , який знаходиться в папці wsusoffline /log .
5. Після завершення завантаження і створення образу з'явиться повідомлення Download /image /creation /copying successful . Закрийте вікно програми.
6. Використовуючи будь-яку програму для запису образів, запишіть створений образ (він знаходиться в папці wsusoffline /iso ) на DVD.
6.1 Якщо комп'ютер, на якому потрібно виконати оновлення, не має приводу компакт-дисків, скопіюйте образ на флешку.
7. Вставте записаний диск у привід компакт-дисків комп'ютера, на якому потрібно виконати оновлення. Файл UpdateInstaller.exe повинен запуститися автоматично. Якщо цього не сталося, запустіть його вручну.
7.1 Якщо комп'ютер, на якому потрібно виконати оновлення, не має приводу компакт-дисків, скопіюйте образ в корінь жорсткого диска (ні в якому разі не копіюйте образ у папки користувача, наприклад Мої Документи або Робочий стіл, оскільки в цьому випадку функція Automatic reboot and recall не буде працювати належним чином через брак прав у тимчасовій облікового запису, під якою буде виконуватися установка оновлень) і розпакуйте будь-яким архіватором, наприклад,
7-Zip . Після завершення розпакування відкрийте папку client і запустіть файл UpdateInstaller.exe .
8. У розділі Installation виберіть необхідні опції. У розділі Control відзначте опції Automatic reboot and recall і Show log file .
9. Натисніть кнопку Start , щоб почати установку оновлень. У процесі установки можливі перезавантаження комп'ютера. Після кожної перезавантаження установка буде продовжена. Для повної автоматизації процесу установки створюється тимчасова обліковий запис WOUTempAdmin з можливістю автоматичного входу в систему. Після завершення установки оновлень обліковий запис автоматично видаляється. Під час установки програма записує всі дії в файл wsusofflineupdate.log , який знаходиться в папці Windows.
Примітка 3 : інсталятор примусово оновлює до останньої версії наступні компоненти Windows: Windows Update Agent , Windows Installer , Windows Script Host .
Примітка 4 : засоби повідомлення про результати перевірки достовірності Windows (KB905474 для XP, KB971033 для Сімки) автоматично ігноруються завантажувачем і відповідно установником. Однак деякі програми (наприклад, WMP11 , Microsoft Security Essentials ) містять вбудовані засоби перевірки. Я рекомендую не встановлювати їх навіть на ліцензійну Windows, оскільки ці оновлення швидше за все не будуть встановлені автоматично, тобто доведеться вручну дати згоду на виконання перевірки дійсності. Якщо вони вам потрібні, їх завжди можна встановити пізніше.
Примітка 5 : деякі антивіруси можуть видавати помилкові спрацьовування на компоненти програми. На час установки оновлень рекомендується відключити всі захисне програмне забезпечення (антивірус і файрвол). Оскільки в процесі установки не потрібне підключення до Інтернету, шанси на зараження мінімальні. Якщо ви не знаєте, як відключити захисне ПЗ, скористайтеся .
10. Так як WOU не може розглядатися в якості повної заміни Microsoft Update (програма завантажує тільки оновлення, пов'язані з безпекою системи), рекомендую налаштувати автоматичне оновлення Windows, якщо це не було зроблено раніше. Для налаштування автоматичного оновлення, виконайте наступні дії в залежності від використовуваної версії операційної системи:
Windows XP :
1. Пуск - Панель управління - Автоматичне оновлення .
2. Виберіть опцію установки оновлень. Я рекомендую вибрати третій ( Повідомляти, але не завантажувати і не встановлювати автоматично ).
3. Натисніть кнопки Застосувати і ОК
Windows Vista :
1. Пуск - Всі програми - Центр Оновлення Windows
2. Вибрати Змінити параметри
3. Виберіть опцію установки оновлень. Я рекомендую вибрати третій ( Перевіряти наявність оновлень, але надати мені вибрати, чи треба завантажувати та встановлювати їх )
4. Натисніть кнопку ОК
Windows 7 :
1. Пуск - Всі програми - Центр Оновлення Windows
2. Вибрати Налаштування параметрів
3. Виберіть опцію установки оновлень. Я рекомендую вибрати третій ( Шукати оновлення, але рішення про завантаження і встановлення приймається мною )
4. Натисніть кнопку ОК
11. Оскільки після установки оновлень залишається безліч тимчасових файлів, рекомендую видалити їх за допомогою CCleaner. За замовчуванням ця програма пропонує встановити Google Chrome, якщо ви не хочете цього, зніміть відповідну галочку. Бажано внести файл wsusofflineupdate.log в список виключень, щоб він не був видалений.

Підтримувані ОС : Windows XP/2003/Vista/2008 /7

Підтримувані версії MS Office : MSO 2003/2007/2010WOUInstructions.pdf
Переглядів: 1196 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: