DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.50.15
Головна » 2016 » Вересень » 22 » Одна з найбільших в Україні IT-компаній GlobalLogic сфокусується на розробці R&D-проектів
14.00.54
Одна з найбільших в Україні IT-компаній GlobalLogic сфокусується на розробці R&D-проектів

      Компанія GlobalLogic представила платформу для розвитку на найближчі роки Imagine Next, згідно з якою одна з найбільших IT-компаній країни сфокусується на розробці R&D-проектів. За словами керуючого директора GlobalLogic в Україні Ігоря Біди, таке рішення продиктоване особливостями вітчизняного IT-ринку і головними світовими тенденціями.

«Розробляючи плани розвитку GlobalLogic в Україні, ми враховували багато факторів. Розповім про два ключових. З одного боку, сьогодні інформаційні технології проникають у всі без винятку сфери. Тому все більше компаній, навіть раніше не пов'язаних з IT, відчувають потребу в створенні нестандартних технологічних рішень для свого бізнесу. З іншого боку, українські інженери здатні створювати високотехнологічні проекти для клієнтів з самих різних галузей. Це відкриває нові ринки і можливості для української IT-індустрії. І наша нова платформа - Imagine Next - припускає, що GlobalLogic концентруватиметься на надання саме таких R&D-рішень», - прокоментував Ігор Біда.

Як розповів Ігор Біда, на сьогодні GlobalLogic розробляє 260 проектів для більше 120 міжнародних клієнтів, і близько 90% розробок компанії вже присвячені саме R&D. Зокрема, інженери компанії розробляють високотехнологічні рішення для систем зв'язку, мультимедіа, автомобільної індустрії, охорони здоров'я і багатьох інших галузей. В українському підрозділі GlobalLogic створили програмне рішення для сучасних автомобільних навігаційних і мультимедіа-систем, програмне забезпечення для інсулінової помпи і нейростимуляторів, інтерактивні рішення для освіти і т. п.

Коментуючи потенціал розвитку українського ринку IT-послуг, керуючий директор GlobalLogic в Україні зазначив:

«Ринок по розробці ПО в Україні, обсяг якого сьогодні складає близько 2,5 млрд доларів, має величезні перспективи для подальшого зростання. Так, в разі позитивного сценарію IT-сектор зможе піднятися з 3-го на 2-е місце за обсягами експорту до 2020 року. Є також передумови до того, що кількість українських програмістів виросте з 90 до 180 тис. чол. Але як Україні реалізувати цей потенціал? По-перше, створити базові умови - сучасну технічну освіту, захист прав інтелектуальної власності, стабільні умови ведення бізнесу. По-друге, зайняти свою нішу на глобальному IT-ринку. На нашу думку, це R&D».

Нагадаємо, що GlobalLogic в Україні входить в ТОП-5 найбільших IT-компаній країни. Компанія співпрацює з понад 2700 ІТ-фахівцями в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві, і є частиною 10-тисячної міжнародної команди.

Джерело: GlobalLogic

Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: