10.21.33
Одинадцять божевільних хмарочосів майбутнього
       Хмарочоси призначені для життя і роботи людей, але в один прекрасний день ситуація може змінитися, і тоді висотні будівлі можуть допомогти у вирішенні таких проблем, як забруднення повітря, боротьба з пожежами та збір відходів. Журнал Evolo провів конкурс, за підсумками якого з більш ніж 600 робіт з 43 країн світу були відібрані самі божевільні і неймовірні проекти хмарочосів майбутнього.

У той час як більшість концепцій було розроблено для будівництва в містах, деякі проекти були створені з урахуванням специфіки більш віддалених областей. Приміром, «Страж дощового лісу» китайських архітекторів пропонується розмістити на краю Амазонки для збору води в сезон дощів, яка надалі допоможе в боротьбі з пожежами в сезон посухи. До того ж, проект може бути також використаний як лабораторії для вчених, що вивчають дану область. 

Більшість цих ідей не можливо в даний час, але з 100-відсотковою впевненістю можна сказати, що подібного роду «провокації» в кінцевому підсумку можуть стимулювати реальні зміни. 

LAUNCHSPIRE

У цьому проекті хмарочоса використовується вертикальний електромагнітний прискорювач, який служить для запуску літаків, і, як наслідок, економить паливо при зльоті. При цьому слід зазначити, що при запуску використовуються тільки поновлювані джерела електричної енергії.

CAR AND SHELL SKYSCRAPER

Ця конструкція пропонує жителям передмість Детройта перебратися у величезний хмарочос, в рамках якого у вертикальну сітку укладаються десятки будинків, а нові дороги проходять через всю будівлю.

CLIMATOLOGY TOWER

Цей гігантський міхур являє собою дослідний центр для вивчення і спостереження міського середовища, вимірювання даних, таких як забруднення повітря, і подальшого інформування жителів міста. Вельми спірний момент, але автори проекту стверджують, що вежа також в змозі контролювати погоду.

HYPER FILTER SKYSCRAPER

Фільтри з боків цієї конструкції всмоктують вуглекислий газ та інші шкідливі гази з міського повітря, а випускають концентрований кисень. Зібрані забруднення зберігаються для використання в хімічній промисловості.

PROJECT BLUE

Хмарочос може не тільки усувати забруднення, а й створювати нове паливо для автомобілів.

PROPAGATE

Цей хмарочос не просто поглинає змог, але використовує його для подальшого зростання. Ідея екологічно чистого проекту заснована на використанні в будівництві діоксиду вуглецю. 

SAND BABEL

Згідно концепції проекту, хмарочос може бути побудований з піску за допомогою 3D-принтера на сонячних батареях. 

URBAN ALLOY TOWER

У Нью-Йорку та інших мегаполісах практично не залишилося місця для нових будівель, але люди все ще відчувають необхідність у нових хмарочосах для життя, розваг і роботи. Подібні конструкції пропонується зводити на перетині залізничних ліній. 

BAMBOO FOREST

Бамбукові будівельні ліси пропонується зробити постійною частиною будівель в Азії, що припускає деякий бонус - можливість створення вертикальних садів.

SEAWER

Цей плавучий хмарочос призначений для збору пластикових відходів, тоді як на його вершині будуть розташовуватися будинки, офіси і сади, а також завод з переробки зібраного сміття. Все працює на відновлюваних джерелах енергії, що генеруються сонцем, океаном і самим пластиком.

Переглядів: 562 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close