DVI

Середовище, 21.03.2018, 14.34.57
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Очікується, що смартфони Google Pixel захищені від вологи і пилу відповідно до вимог стандарту IP53
16.00.07
Очікується, що смартфони Google Pixel захищені від вологи і пилу відповідно до вимог стандарту IP53

      Все вказує на те, що компанія Google має намір відмовитися від бренду Nexus і випустити два власних смартфона під назвами Pixel і Pixel XL. Судячи з наявних даних, ці пристрої отримають захист від впливу вологи і пилу відповідно до стандарту IP53.

Сертифікація IP53 свідчить про два ступеня захисту, і кожна цифра відповідає певному рівню захисту. Так, перша цифра вказує на ступінь захисту, що забезпечується оболонкою. Значення 5 говорить про те, що смартфони Pixel і Pixel XL будуть захищені від впливу пилу. При цьому невелика кількість пилу може проникати всередину, проте це не порушує роботу пристрою. Друга цифра вказує ступінь захисту устаткування від шкідливої ​​дії води, яку забезпечує оболонка. Значення 3 свідчить про захист від бризок, падаючих вертикально або під кутом до 60 градусів. Таким чином, смартфони будуть захищені від дощу, але при зануренні у воду, навіть короткочасному, їх працездатність може бути порушена.

Незважаючи на те, що багато сучасних флагманські смартфони можуть похвалитися і більш високим рівнем захисту, для пристроїв Google це певний крок вперед. Раніше в лінійці Nexus лише модель Nexus 6, випущена компанією Motorola в 2014 році, могла похвалитися наявністю хоч якого-небудь захисту від негативних зовнішніх впливів.

Джерело: phonearena
Переглядів: 128 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: