DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.55.59
Головна » 2016 » Листопад » 18 » [NSFW] Додаток Illusio використовує технології доповненої реальності для ... збільшення грудей
19.30.01
[NSFW] Додаток Illusio використовує технології доповненої реальності для ... збільшення грудей

      Майбутнє пластичної хірургії ще ніколи не виглядало так багатообіцяюча. І все завдяки каліфорнійському стартапу Illusio, а точніше розробленим ним однойменним мобільний додатк, який самі розробники називають «першим тривимірним віртуальним дзеркалом для пластичних операцій». На ділі ж - цей додаток, що використовує технології доповненої реальності для віртуального зміни грудей. Він покликаний надати пацієнткам, які прагнуть змін у своїй зовнішності, можливість оцінити результат пластичної операції до її фактичного проведення.

Додаток пропонує продуманий до найменших деталей інтерфейс з безліччю різних налаштувань і функцій, які дозволяють швидко і легко змінювати віртуальні моделі жіночих грудей в режимі реального часу. Для цього передова система візуалізації, що лежить в основі програми, використовує пропрієтарну еластичну пов'язку, що надягають на груди, а також маркер-картонку, який додаток використовує для визначення точних координат «модифікованої» частини тіла в просторі.

Після того, як система замінить справжні груди на віртуальні, додаток дозволяє дивитися на них з різних ракурсів, наближати і видаляти зображення і навіть оцінювати її вид в нижній білизні або купальнику. При цьому все відбуваєтися плавно і без ривків (можна навіть забути, що груди віртуальна).


На жаль, адміністрація YouTube заблокувала акаунт Illusio, де було безліч відео, що демонструють можливості програми, але знайти ці матеріали в мережі не складе особливих труднощів. Але відразу попереджаємо, це відео з категорії NSFW, так що на роботі їх дивитися не рекомендується.

Джерело: TNW
Переглядів: 171 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: