DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.28.51
Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Нову версію браузера Opera з вбудованим VPN завантажили більше 2 млн нових користувачів за перший тиждень [інфографіка]
09.02.37
Нову версію браузера Opera з вбудованим VPN завантажили більше 2 млн нових користувачів за перший тиждень [інфографіка]
      Минулого тижня Opera випустила десктопний браузер з вбудованою функцією VPN. У тому числі завдяки цій функціональності браузер отримав два мільйони нових користувачів, що стало абсолютним рекордом для Opera.
«Якби люди знали, як дійсно працює інтернет, я впевнений, вони б всі користувалися VPN. Зробивши наш браузер VPN безкоштовним і зручним у використанні, ми сподіваємося, що VPN стане незамінною функцією для користувачів». - Зазначив Крістіан Колондра, старший віце-президента Opera.

За словами розробників браузера, найактуальнішим питанням при створенні нової версії стала захист персональної інформації в мережі. Саме тому вони вбудували безкоштовний VPN в браузер, позбавивши користувачів від зайвих витрат і складнощів, пов'язаних з установкою і налаштуванням стороннього VPN.

Для того, щоб підтвердити затребуваність вбудованого VPN-сервісу, розробники провели глобальне опитування десяти тисяч користувачів Opera, результати якого були зібрані в наступну інфографіку:

Джерело: Opera
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: