DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.03.21
Головна » 2016 » Грудень » 30 » Новини Windows 10: зелений екран смерті в бета-версіях і спеціальний ігровий режим
14.00.22
Новини Windows 10: зелений екран смерті в бета-версіях і спеціальний ігровий режим
      Як з'ясувалося, вбудований фільтр синього кольору і підтримка папок в меню «Пуск» - далеко не єдині нововведення і сюрпризи, які приховує потрапивша днями в мережу неофіційна збірка Windows 10 під порядковим номером 14997.

Користувач Twitter під ніком WalkingCat (@h0x0d) виявив в цій збірці нову бібліотеку dll під назвою «gamemode.dll». Це цілком можна вважати непрямим натяком на те, що в майбутньому ОС Windows 10 обзаведеться спеціальним ігровим режимом.

Імовірно, в цьому режимі пріоритет буде віддаватися ігровим процесам, а все інші сервіси і процеси по можливості будуть відключатися. Це дозволить по максимуму перенаправити всю процесорну і графічну потужність системи на виконання тієї чи іншої гри. По суті, в цьому режимі ПК з точки зору ефективності використання ресурсів буде працювати як ігрова консоль.

Треба сказати, що за останній час Microsoft вже і так зробила чимало, щоб стерти межу між консолями Xbox і ПК під управлінням Windows 10 - підтримка додатків Windows 10 на Xbox One і багатоплатформовий мультиплеєр - і, схоже, відступати від цього курсу редмондці не збираються. Поки неясно, цей режим торкнеться тільки ігор, побудованих на платформі Universal Windows Platform (UWP), або ж торкнеться всієї екосистему Win32-ігор, які розповсюджуються через Steam, Origin і UPlay.

Ще одна зміна було помічена з подачі старшого програмного менеджера Microsoft Маттейса Хукстри. Вона стосується горезвісного синього екрану смерті (BSOD), який сповіщає про серйозну помилку в роботі Windows. В ОС Windows 10 екран прийняв трохи інший зовнішній вигляд, але його функціональне призначення залишилося колишнім. Останньою істотною зміною було додавання на екран QR-кодів. І ось зараз Microsoft зважилася, перефарбувати екран смерті з синього в зелений колір. Важливо уточнити, що зеленим екран смерті буде тільки для учасників програми тестування Windows Insider, всі інші користувачі Windows 10 будуть і далі отримувати сині екрани смерті. Мабуть, зроблено це для того, щоб користувачам було легше зрозуміти, в якій версії (попередній або стабільній) сталася помилка.

Джерело: The Verge (
1 і 2)
Переглядів: 197 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: