DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.48.32
Головна » 2013 » Квітень » 23 » Новини світу гаджетів: hi-tech брелок для розсіяних
09.54.57
Новини світу гаджетів: hi-tech брелок для розсіяних
Новини світу гаджетів: hi-tech брелок для розсіяних

У цьому випуску читайте: 

  • Hi-tech брелок для розсіяних;
  • Сучасна блешня для сучасних рибалок;
  • Віртуальна реальність для ігор: шолом Virtuix Omni.
Знаходимо втрачені речі 

 Як часто ви втрачали ключі, або сумку, або портмоне? Адже такі втрати загрожують не лише фінансовими збитками, а й репутацією  (наприклад, ви втратили документи для важливої зустрічі). 

А брелок foundIT  допоможе швидко знайти загублене. Справа в тому, що сам брелок являє собою бездротовий пристрій, який посилає сигнали весь час, з радіусом в 30 метрів. При покупці пристрою виробник також видає спеціальний софт для смартфона, який дозволяє візуалізувати місце знаходження речі з прикріпленим брелоком на карті. 

Поки що софт доступний тільки для власників гаджетів від Apple. І ціна цього девайса становить 50 доларів США.

Блешня для сучасних рибалок

Дизайнери зараз працюють аж ніяк не тільки на компанії, що випускають будь-які смартфони /планшети. Є й дизайнери, які створюють відмінні речі для рибалок. Ну, наприклад, блешню-воблер зі світлодіодним підсвічуванням і з нанесеною на поверхню сонячною панеллю. Все це дозволить полювати і в сутінках, в мерехтливому режимі, що дуже привабливо для хижих риб.

Віртуальна реальність для Oculus Rift

Пристрій Oculus Rift - це шолом віртуальної реальності, нещодавно представлений однією з технологічних компаній. На жаль, шолом не дозволяв фізично переміщатися в реальному просторі, для переміщення в реальності віртуальної. Але нова система, Virtuix Omni + Oculus Rift, ці недоліки прибирає.

Virtuix Omni - це доповнення до шолома. Доповнення нагадує гібрид бігової доріжки і камери від автомобіля. У цій системі якраз і можна здійснювати фізичні руху для управління ігровим процесом. І геймер отримує повне задоволення від гри.

Переглядів: 242 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: