DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.39.28
Головна » 2013 » Квітень » 18 » Новини ІТ-індустрії: 2/3 слов'ян - користувачі Мережі
17.52.58
Новини ІТ-індустрії: 2/3 слов'ян - користувачі Мережі
Новини ІТ-індустрії: 2/3 слов'ян - користувачі Мережі

У цьому випуску читайте:

  • 2/3 слов'ян вже є інтернет-користувачами; 
  • The Guardian переходить на "цивільну" журналістику;
  • Нова розкладка для планшетів.

 Інтернет-користувачів в країнах СНГ все більше 

 За даними аналітичного агентства "Левада-Центр", в країнах СНГ вже близько 62% інтернет-користувачів. Це означає, що  2 людини з 3 є користувачами Мережі . На жаль, чисельні дані не наводяться, але їх прорахувати можна і самостійно. Відзначимо також, що з 2011 року кількість інтернет-користувачів збільшилося на 10%. 

Що стосується вікових категорій, то тут все звично: близько 95% студентів і школярів є інтернет-користувачами. Також близько 90% керівників компаній і фахівців різних спеціальностей теж відносяться до інтернет-користувачам. А ось серед пенсіонерів таких всього 15%.

 Нова форма журналістики від The Guardian 

Відоме видання The Guardian вирішило перевірити на практиці життєздатність платформи громадянської журналістики. Щотижня редактори видання будуть вибирати теми, в яких зможуть розміщувати контент цивільні журналісти. Такі теми діляться на термінові події, а також "вільні теми" (наприклад, сувора зима). Можна пропонувати і власні теми.

Користувачі, крім тексту, вольні додавати і відео (короткі ролики) з фотографіями. Загалом, досить цікавий спосіб оновити видання і розвивати його силами самих читачів.

Нова розкладка для планшета

 Набір на віртуальній клавіатурі планшета не можна назвати дуже швидким. Не дуже зручно, крім того, набирати текст на 10-дюймовому планшеті, якщо ви тримаєте його в руках. А щоб працювати в будь-якому офісному додатку, на вазі, і мови не йде, адже текст набирається в такому випадку вкрай повільно. 

Дослідники з інституту Макса Планка створили нову розкладку якраз для більш швидкого набору тексту на планшеті. Правда, доведеться звикати, але вже через кілька хвилин тренування текст набирається на 34% швидше, ніж у випадку звичайної віртуальної клавіатури. Нова розкладка отримала назву KALQ.

Переглядів: 234 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: