DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.57.03
Головна » 2013 » Квітень » 11 » Новини гаджетів: колонки, роздруковані на принтері
10.05.22
Новини гаджетів: колонки, роздруковані на принтері
Новини гаджетів: колонки, роздруковані на принтері

 У цьому випуску новин про гаджети читайте: 

  • Світломузичні колонки, які надрукували;
  • Відслідковуємо витрати енергії будинку;
  • Бойовий лазер - майбутнє вже тут.

Симпатичні світломузичні колонки

 Можливості 3D принтерів воістину вражають. Зараз друкують навіть автомобілі, не кажучи вже про дрібні деталі. Іноді створюють і речі, які призначені виключно для розваги, а не для якихось практичних цілей. До таких речей можна віднести і роздруковані на 3D принтері колонки, з вбудованою світломузикою. Управляється все це диво центральною системою, заснованою на мікроконтролері. Правда, ціна створення колонок не так вже й низька. На все про все пішло близько 60 годин роботи і 2000 доларів США. 

Мені здається, простіше купити професійні колонки, але, звичайно, кожному своє.

Plug2Know - моніторимо витрати електрики

 Зараз кожен з нас витрачає досить багато енергії, на різні цілі. Хтось витрачає електрику на кип'ятіння води (мається на увазі електрочайник). Хтось цілодобово дивиться телевізор, що теж досить витратно. Ну, а хтось поєднує приємне з корисним, готуючи чай допомогою електрочайника плюс дивлячись паралельно телевізор і обігріваючись за допомогою електрообігрівача. Так от, щоб знати, який прилад скільки енергії витрачає, є спеціальний пристрій з обліку витрат енергії. Це Plug2Know. Поки що девайса у продажу немає, але скоро буде, так що вже варто очікувати його виходу. Ціна - 20 доларів США. 

LaWS - справжній бойовий лазер

Раніше такі пристрої вважалися фантастикою. Але тепер бойові лазери розробляються багатьма країнами, лідером серед яких є на даний момент США. Так от, лазер дійсно бойовий, і його планують встановлювати на бойові кораблі вже в 2014 році. Думаю, що в якості прикладу варто подивитися відео, де добре показані можливості установки.

Переглядів: 318 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: