DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.36.16
Головна » 2013 » Квітень » 1 » Новий сервіс для обміну та зберігання файлів
09.47.03
Новий сервіс для обміну та зберігання файлів
          Зараз існує велика кількість хмарних файлообмінників, які є дуже популярні, та це не перешкоджає створенню нових проектів. Таким от новим файлообмінником став Copy.  

Для того, щоб користуватися сучасними технологіями обміну інформації нам не потрібно облікового запису. Користувач повинен перейти за посиланням і просто перетягнути файл у відповідну область (розмір до 1 Гб).Файл сам завантажиться і створиться унікальне посилання, яке можна автоматично розповсюдити у соціальні мережі чи передати по електронній пошті. Таким способом можна обійти обмеження розміру файлів, які дають поштові сервіси.Отримувач отримає можливість завантажити Ваш файл.

Якщо Вам цих базових функцій достатньо, то можете і не реєструватися, та створення облікового запису дасть додаткові переваги.Одразу Вам надасться 5 Гб файлового простору, а якщо Ви встановите клієнт на комп'ютер (MacOS, Windows, Linux) або телефон (Android, iOS) то отримаєте ще 5 Гб. Якщо хочете більше, то просто «твітніть» повідомлення про новий файлообмінник і отримаєте плюс 2 Гб. Отже, якщо Ви хочете користуватися повноцінно файлообмінником то матимете 12 Гб простору і це ще без реферальної системи. В честь відкриття реферали отримають по 5 Гб простору, та це не надовго.

Також існують корпоративні версії:Якщо Ви користувалися Dropbox, SkyDrive або Google Drive, то інтерфейс Вам буде звичним. Загалом він мінімалістичний.Додатковими перевагами сервісу є автоматичне створення резервних копій, а також можливість створення окремих папок з фотографіями, що дозволені для перегляду визначеному колу людей — обмін фото буде простішим.

Загалом сервіс хороший — беріть і пробуйте.

Переглядів: 308 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: