DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.20.45
Головна » 2018 » Листопад » 8 » Новий розкішний годинник Hublot вартістю $ 25 тис. можна купити тільки за Bitcoin і тільки після перевірки легальності коштів
12.00.46
Новий розкішний годинник Hublot вартістю $ 25 тис. можна купити тільки за Bitcoin і тільки після перевірки легальності коштів
      Компанія Hublot створила нову версію розкішного годинника в рамках лінійки Big Ban. І це досить оригінальний і унікальний пристрій.

Почнемо з того, що годинник Meca-10 P2P приурочені до 10-річного ювілею криптовалюти Bitcoin, і купити їх можна тільки за Bitcoin. Інші засоби платежу не підтримуються. Кожен екземпляр годинника отримає унікальне гравіювання, що містить номер транзакції, яка використовувалася для оплати замовлення саме цього примірника. З огляду на нинішній курс Bitcoin, за один пристрій доведеться заплатити близько $ 25 тис.

Але далеко не кожен власник необхідної суми в Bitcoin зможе стати власником годинника Meca-10 P2P. Компанія Hublot має намір випустити всього 210 екземплярів, що символізує глобальний ліміт на кількість криптомонет Bitcoin в обігу - 21 млн. При цьому компанія вже отримала понад 210 замовлень на новинку. Також наголошується, що Hublot об'єднає зусилля з компанією OS Limited (OSL) з Гонконгу, щоб здійснювати фонову перевірку покупців. Перш ніж схвалити покупку годинника, кожен кандидат пройде сувору перевірку. OSL належить перевірити, що покупка не є частиною операції з відмивання незаконно отриманих цифрових грошей.

Надалі Hublot має намір розширювати співпрацю з OSL і більш активно продавати свою продукцію за криптовалюту. Як очікується, до кінця наступного року всі годинники компанії можна буде оплатити таким способом.

Джерело: Engadget
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: