DVI

Субота, 21.04.2018, 07.01.56
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Новий космічний корабель SpaceShipTwo (VSS Unity) здійснив свій перший активний політ
12.00.48
Новий космічний корабель SpaceShipTwo (VSS Unity) здійснив свій перший активний політ
      Як відомо, у вересні нинішнього року відома своїми амбітними планами щодо організації доступних туристичних суборбітальних космічних польотів Virgin Galactic відновила випробувальні польоти після трагічного краху суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo в 2014 році. А минулої суботи, 3 грудня, космічний корабель для туристів VSS Unity здійснив свій перший самостійний політ, відокремившись від свого літака-носія WhiteKnightTwo, а потім благополучно спланувавши до злітно-посадкової смузи аеродрому в пустелі Мохаве в Каліфорнії.

Система з VMS Eve - VSS Unity злетіла в суботу в 6:49 за місцевим часом з смуги космодрому Mojave Air and Space Port, розташованому приблизно в трьохстах кілометрах на північний схід від Лос-Анджелеса. Набравши висоту понад 15 тис. метрів, космічний корабель, пілотований Марком Стакі (Mark Stucky) і Девідом Маккєєм (David Mackay), відокремився від літака і почав плануючий спуск. На цьому етапі він розвинув швидкість в 0.6 Маха, пройшов ряд випробувань керованості, вібрацій та інших параметрів польоту, а потім успішно приземлився на аеродромі в Мохаве. Загальний час польоту - 1 година 20 хвилин, час самостійного польоту VSS Unity - близько 15 хвилин.

 
«Наступного разу ми полетимо ще швидше - зазначив президент Virgin Galactic Майк Мойсей, додавши, що цей 15-хвилинний політ є важливою віхою розвитку програми. Польоти Captive Flight Test на випробувальному судні - це відмінно, але немає нічого кращого вільних польотів на повноцінному літальному апараті. В один прекрасний день нинішній планер перетвориться на повноцінний космічний корабель».

Нагадаємо, назва для VSS Unity, який був представлений в лютому цього року, придумав відомий британський фізик-теоретик і космолог Стівен Хокінг. До слова, Хокінг раніше заявляв, що і сам хотів би політати на цьому кораблі.

Джерело:
Virgin Galactic і Seeker
Переглядів: 141 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: