DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.22.11
Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Новий дудл Google, присвячений Хеллоуїну, також є першою багатокористувацькою грою компанії
15.00.25
Новий дудл Google, присвячений Хеллоуїну, також є першою багатокористувацькою грою компанії
      До Хеллоуїна 2018 року компанія Google підготувала новий інтерактивний дудл, який є міні-грою. І хоча раніше компанія вже випускала ігрові дудли, динний випадок є особливим. Вперше пошуковий гігант створив багато користувацьку гру, в якій люди можуть взаємодіяти один з одним онлайн.

Правила гри Trick-or-Treat: The Great Ghoul Duel досить прості. Гравцеві належить управляти примарою і збирати душі, які потім прикріплюються до примари у вигляді своєрідного хвоста і йдуть за ним. І тут в гру включаються інші гравці. Керуючи власними примарами, вони можуть полювати за хвостом з душ і перерізати його, привласнюючи собі частину душ. Чим ближче до примари перерізати хвіст, тим більше душ можна вкрасти. Бали в грі нараховуються за доставку душ на свою базу. При цьому також можуть присвоюватися певні бонуси, наприклад, прискорення переміщення, здатність проходити крізь стіни або нічний зір.

Полювання на душі ведеться в двох командах і обмежена за часом - всього двома хвилинами. Команда може формуватися з випадкових гравців. Також доступна можливість запрошення в матч друзів за допомогою спеціального посилання.

Перемагає та команда, яка за відведений час зможе зібрати (або викрасти) і доставити на базу найбільшу кількість душ. За підсумками матчу, в залежності від результативності, гравцям присвоюються різні звання.

Випробувати новий святковий ігровий дудл Google можна на головній сторінці пошукового сервісу.

Джерело: The Verge
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: