DVI

Понеділок, 22.01.2018, 06.41.48
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Новий безрамковий планшет Apple iPad може стати першим пристроєм компанії без фізичної кнопки Home
15.00.31
Новий безрамковий планшет Apple iPad може стати першим пристроєм компанії без фізичної кнопки Home
      Не так давно аналітики Barclays Research заявили, що в березні наступного року Apple випустить оновлені моделі iPad з діагоналями дисплеїв 9,7 і 12,9 дюйма, а також модель принципово нової для виробника категорії, що відрізняється безрамковим екраном діагоналлю 10,9 дюйма. І ось зараз японське видання Mac Otakara, які раніше постачали нас достовірними витоками про техніку Apple, посилаючись на власного обізнаного інформатора з Тайвані, стверджує, що цей 10,9-дюймовий iPad стане першим пристроєм Apple, позбавленим фізичної кнопки Home.

Яку конкретно мету в даному випадку переслідує виробник - зміна грає суто естетичну роль, або ж несе якусь практичну цінність - і чим планує, якщо взагалі планує, замінити кнопку Home (наприклад, віртуальною кнопкою або додатковими жестами), джерело, на жаль, НЕ каже.

Раніше повідомлялося, що безрамковий дизайн дозволить новому планшету зберегти розміри нинішньої 9,7-дюймової моделі при істотно збільшеній діагоналі екрана. Імовірно, товщина нового 10,9-дюймового iPad складе 7,5 мм проти 7,2 мм у оновленої моделі iPad з діагоналлю дисплея 12,9 дюйма, а верхня рамка, де знаходиться камера FaceTime, буде найбільш широкою. Очікується, що одночасно з 10,9-дюймовим iPad дебютує 7,9-дюймовий iPad Pro, який замінить iPad mini 4.

Джерело:
gsmarena i Mac Otakara
Переглядів: 137 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: