DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.56.13
Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Новий автопілот Tesla буде працювати в тіньовому режимі для збору статистичних даних та порівняння з ручним керуванням
10.30.09
Новий автопілот Tesla буде працювати в тіньовому режимі для збору статистичних даних та порівняння з ручним керуванням

      Компанія Tesla представила систему автоматичного управління автомобілем, засновану на новій апаратній платформі. За запевненням компанії, ця система може впоратися із завданням самостійної поїздки з Нью-Йорка в Лос-Анджелес.

Але спочатку компанії належить зібрати дані, щоб переконати споживачів і регулюючі органи в безпеці і надійності системи автопілота. Поки що автопілот буде працювати в тіньовому режимі, щоб Tesla могла збирати статистичні дані про роботу ПО. У такому режимі автомобіль не буде вживати ніяких дій, але буде реєструвати кожен випадок, коли автопілоту варто було б втрутитися в управління. Потім, в разі аварії, компанія зможе побачити, чи міг режим самостійного управління запобігти інциденту. При цьому буде записуватися інформація про те, як діяв би комп'ютер в разі самостійного управління, включаючи інформацію про те, як автомобіль міг би уникнути аварії (або потрапити в неї). Отримані дані потім будуть використовуватися, щоб показати «істотне поліпшення показників аварійності в порівнянні з ручним керування автомобілем». Після цього регулюючі органи зможуть схвалити застосування такої системи.

Елон Маск висловив свою стурбованість тим, як ЗМІ подають інформацію про поодинокі інциденти, пов'язані з самоврядними автомобілями, але опускають той факт, що щорічно близько 1,2 млн осіб гине в аваріях, які виникають при ручному управлінні автомобілями. Концентруючи таким чином негативну увагу на самоврядних автомобілях, преса відштовхує людей від використання таких транспортних засобів, тим самим «вбиваючи людей».

Джерело: The Verge (1), (2)
Переглядів: 208 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: