DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.27.47
Головна » 2017 » Липень » 13 » Нові вантажівки Volvo вже в базі містять допоміжну систему управління, а в якості опції можуть включати Apple CarPlay
10.31.12
Нові вантажівки Volvo вже в базі містять допоміжну систему управління, а в якості опції можуть включати Apple CarPlay
      Компанія Volvo представила нову серію вантажівок VNL, в якій реалізовано кілька технологічних рішень автономного управління. Зокрема, система допомоги водієві ADAS (advanced driver assist systems) стала елементом базового оснащення. Вона включає попередження зіткнення, автоматичне екстрене гальмування, попередження про виїзд зі смуги руху і адаптивний круїз-контроль.

Подібні системи все частіше використовуються в пасажирських автомобілях, але поки що їх рідко можна зустріти в вантажівках, які здійснюють дальні перевезення. У всякому разі, не в базовій версії поставки. Деякі допоміжні компоненти пропонуються в якості додаткових опцій або післяпродажного оснащення для автопарків. Volvo стала першим виробником, що пропонує напівавтономні функції в якості стандартного обладнання.

Volvo відзначає, що система ADAS використовує комбінацію камери і радара для визначення металевих об'єктів і транспортних засобів, які виникають або зупиняються перед вантажівкою. Вона також працює спільно з круїз-контролем, щоб допомогти водієві дотримуватися безпечної дистанції між автомобілями. Якщо попереду транспортний засіб сповільнюється, система попередить водія, а в разі потреби самостійно знизить подачу палива, знизить передачу і задіє гальма.
Інформаційно розважальна система нових вантажівок Volvo також зазнала змін і тепер включає 5-дюймовий дисплей, на якому відображаються відомості про поїздку і діагностична інформація. Додатковий опціональний 7-дюймовий сенсорний дисплей виводить навігаційні відомості і зображення з камери заднього виду. Також в якості опції пропонується інтеграція Apple CarPlay.

Джерело: The Verge
Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: