DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.32.00
Головна » 2016 » Серпень » 12 » Нові РК-дисплеї Japan Display Full Active позбавлені рамок по всіх чотирьох сторонах
14.30.25
Нові РК-дисплеї Japan Display Full Active позбавлені рамок по всіх чотирьох сторонах

      Цілком ймовірно, що майбутні смартфони Apple iPhone будуть мати дуже вузькі рамки навколо екрану. Днями компанія Japan Display, що є одним з основних постачальників дисплеїв для Apple, анонсувала новий ЖК-дисплей під назвою Full Active. Головна відмінна риса дисплеїв Full Active - повністю безрамковий дизайн. Тобто, по всіх чотирьох сторонах товщина рамок практично непомітна.

Розроблений Japan Display прототип екрану Full Active має діагональ 5,5 дюйма і роздільну здатність 1920х1080 пікселів. За словами виробника, його створення стало можливим завдяки «впровадженню нової високощільної структури, а також застосуванню поліпшених технологій виробництва та збирання компонентів». Поєднання цих нових технологій забезпечило JDI можливість зробити нижню рамку настільки ж тонкою, як три інші.

У Japan Display переконані, що дисплеї Full Active приведуть до появи «принципово нових смартфонів», і з нетерпінням чекають початку масового виробництва панелей, яке, до речі, намічено на кінець березня 2017 року.

Компанія окремо зазначає, що Full Active - це платформна технологія, яка легко може масштабуватись, тобто, смартфонами її область застосування не обмежується.

І хоча концепт смартфона з екраном Full Active виглядає цілком непогано, Japan Display не згадує про те, де в такому випадку потрібно розміщувати такі компоненти сучасного смартфона, як фронтальна камера, розмовний динамік і ін. Саме ці компоненти до недавнього часу унеможливлювали створення пристроїв з повністю безрамковим екраном. У смартфоні Sharp Aquos Crystal 2, наприклад, який має товсту рамку знизу екрану, де розміщена фронтальна камера і інші компоненти.

Джерело: Japan Display і Digital Trends
Переглядів: 124 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: