DVI

Субота, 21.04.2018, 12.51.10
Головна » 2016 » Грудень » 25 » Нові ноутбуки MacBook Pro вперше не отримали рекомендацію від Consumer Reports
13.32.25
Нові ноутбуки MacBook Pro вперше не отримали рекомендацію від Consumer Reports
      На останній презентації компанії Apple купертинівці показали оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro, які, як завжди, стали тонше, потужніше і красивіше. Однією з головних особливостей стала поява Touch Bar - сенсорного OLED-дисплея на місці F-клавіш. Незважаючи на всі нововведення і поліпшені характеристики, ноутбуки викликали масу питань і обурення з боку не тільки супротивників, але навіть шанувальників бренду.

Ентузіасти і любителі скаржилися на сумнівну функціональність Touch Bar'а, нову клавіатуру (яка іноді страждає залипанням кнопок), відсутність популярних портів (на корпусі є тільки 4 роз'єми Thunderbolt 3 порту і комбінований роз'єм для навушників), відсутність можливості апгрейда, погану ремонтопридатність і навіть на те, що «яблучко» більше не світиться. Але все це не вплинуло на думку фахівців компанії Consumer Reports.

Наприклад, 13-дюймовий MBP з Touch Bar міг протриматися від майже 4 годин до 16; модель без Touch Bar показувала результат від 4.5 до 19.5; 15-дюймова модель варіювала показник від 8 до 18.5 годин. Відзначається, що в більшості випадків, різниця в тестах автономності одного пристрою становить близько 5%, що вважається цілком нормальним.

На жаль, цього разу все сталося не так. Сама компанія знає про проблему і працює над її вирішенням. Але поки, з оновленням macOS 10.12.2 в системі пропала індикація можливого часу роботи, а сама проблема залишилася. А всім, у кого є будь-які скарги, радять звернутися в AppleCare.

Джерело: ConsumerReports
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: