DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.45.08
Головна » 2016 » Вересень » 20 » Нова версія Skype Preview дозволяє використовувати ПК з Windows 10 для відправки та отримання повідомлень SMS
07.03.31
Нова версія Skype Preview дозволяє використовувати ПК з Windows 10 для відправки та отримання повідомлень SMS

      Учасників програми Windows Insider, які все ще ностальгують за експериментальною функцією Messaging Everywhere, що дозволяє відправляти і приймати SMS за допомогою ПК з Windows 10, напевно повинна зацікавити остання попередня версія Skype для ПК і мобільних пристроїв. Буквально тільки що розробники оновили додаток, додавши в нього вищезгадану можливість. Само собою, як і в разі Messaging Everywhere, для роботи функції потрібен смартфон з Windows 10 Mobile, де Skype Preview використовується для обміну повідомленнями за замовчуванням.

Щоб уникнути плутанини всі повідомлення по кожному контакту - і SMS та миттєві повідомлення - відображаються разом.

Нагадаємо, Microsoft почала тестувати функцію Messaging Everywhere в квітні цього року, але потім в Редмонді не тільки передумали додавати її в велике оновлення Windows 10 Anniversary, а й прибрали з попередніх збірок. Тоді компанія пояснила своє рішення тим, що може досягти більшого, якщо зробить те ж саме в Skype. Зараз можливість перевірити це твердження є тільки в учасників програми Windows Insider. Всім іншим доведеться трохи почекати. Microsoft обіцяє зробити дану можливість доступною всім існуючим користувачам універсального застосування Skype «в найближчі місяці».

Джерело: Engadget
Переглядів: 3583 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: