DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.16.40
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Нова версія прошивки 8.0 для електромобілів Tesla покращує роботу автопілота і деяких інших функцій
07.00.39
Нова версія прошивки 8.0 для електромобілів Tesla покращує роботу автопілота і деяких інших функцій

      Глава Tesla Елон Маск (Elon Musk) повідомив в Twitter про випуск оновленої версії прошивки, яка суттєво покращує роботу автопілота електромобілів компанії.


Версія 8.0 містить ряд поліпшень, які були розроблені після аварії з летальним результатом, що сталася з електромобілем Tesla при активованому автопілоті. Зокрема, тепер функція автопілота більше задіює дані радара, а інші датчики грають другорядну роль. Ідея цих змін полягає в тому, що радар є більш надійним джерелом інформації про навколишнє оточення, ніж камери в умовах поганої видимості, наприклад, коли на вулиці туман або йде сніг.

Також слід зазначити, що радари, які Tesla почала встановлювати на свої електромобілі з жовтня 2014 року, схильні до перешкод і появи артефактів, які не спостерігаються в камерах. Оновлена ​​прошивка додає нові можливості і покращує надійність роботи радара. Завдяки цьому електромобіль зможе краще відстежувати навколишнє оточення, і автопілот буде отримувати більш достовірні дані. Крім того, нова функція в прошивки буде відключати автопілот, якщо буде виявлено, що водій часто прибирає руки з рульового колеса.

Версія прошивки 8.0 не тільки покращує роботу автопілота. Вона також вносить деякі незначні зміни в приладову панель і медіа-додаток. Додатково повідомляється про внесення поліпшень в роботу рекуперативного гальмування. Ще одним нововведенням є постійно активована функція контролю температури в салоні. Комбінуючи системи вентилювання та кондиціювання автомобіль не допустить, щоб температура в салоні перевищила 40 градусів Цельсія. Завдяки цьому не постраждають діти і тварини, замкнені в електромобілі. У версії прошивки 8.1 користувачі зможуть самостійно вказувати максимально допустиме значення температури.

Джерело: The Verge
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: