DVI

Четвер, 22.02.2018, 02.52.14
Головна » 2017 » Серпень » 7 » Нова серія «Ігри престолів» потрапила в мережу напередодні прем'єри
16.44.04
Нова серія «Ігри престолів» потрапила в мережу напередодні прем'єри
      На форумі Reddit виклали посилання на завантаження 4 серії 7 сезону популярного серіалу «Гра престолу», яка вийде на каналі HBO тільки в ніч 7 серпня. Розмір файлу - 230 МБ, але це повний епізод в оригінальній озвучці. Просто він представлений в низькій якості. Це явно справжній відеозапис, але неясно, чи є ця версія остаточною.

Спочатку посилання вела на хмарне сховище Google Диск, але незабаром роздачу закрили. Напевно скоро ще не вийшовший епізод з'явиться на торрентах.

Водяний знак «For internal viewers only» в лівому верхньому кутку копії недвозначно вказує, що потрапила в мережу серія призначена не для публічного показу. Ще там можна помітити логотип телевізійної компанії India PVT. LTD.

Цілком ймовірно, що цей «злив» має пряме відношення до недавнього злому HBO. Нагадаємо, 31 липня хакерам вдалося вкрасти у телеканалу 1,5 ТБ даних, в тому числі сценарії і відео ще не вийшовших серій. Трохи пізніше з'ясувалося, що зламали особисту пошту старшого керівника каналу і викрали дані акаунтів з підписками, особисту переписку та інші дані. Можна припустити, що за цим витоком підуть і інші.

Відзначимо, що хакери зламували HBO і раніше. У 2015 році незадовго до прем'єри п'ятого сезону «Ігри престолів» хакери виклали в інтернет перші чотири епізоди серіалу.

Ресурс The Verge, посилаючись на джерела, яким добре відомі подробиці історії недавнього злому HBO, повідомив, що цей витік ніяк не пов'язане з тією хакерською атакою. Нова серія потрапила в мережу з вини компанії Star India, офіційного дистриб'ютора серіалу в Індії. Схоже, що хакерам не вдалося дістатися до повних епізодів.

Джерело: TJ і Reddit
Переглядів: 265 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: