16.37.49
Нова частина легендарних Worms Rumble стане Королівською битвою в реальному часі
      Британська студія Team17 (колишня Team 17 Software), анонсувала нову частину легендарних «Хробаків» - Worms Rumble. Це перша гра серії в реальному часі, мало того, серед основних ігрових режимів названі Deathmatch і Battle Royale на 32 людини черв'яка.

Worms Rumble - тринадцята гра в основний серії Worms (плюс п'ять спін-оффів, три мобільних гри, різноманітні колекції і розширені видання). Найперші Worms вийшли ще в 1995 р на Amiga, Amiga CD32, DOS, Game Boy і PlayStation, пізніше гра була перенесена на Genesis (1996), Macintosh (1996), SEGA Saturn (1996), SNES (1996) і Jaguar ( 1998). Протягом 25 років Worms залишалися покроковим тактично артилерійським шутером, в якій два гравці по черзі ходили кумедними мілітаризованими черв'яками зі своєї команди і намагалися завдати якомога більше шкоди черв'якам противника. Відмінною рисою серії стало сюрреалістичне оточення, шалена зброя і відкрита буфонада.

Нова ж Worms Rumble повинна стати першою грою серії в реальному часі, причому тепер ви керуєте не цілою командою бойових хробаків, а тільки одним персонажем і разом з 32 інших гравців повинні боротися на невеликих аренах в режимах Deathmatch і Last Worm Standing (Battle Royale). У Last Worm Standing буде доступна версія для одинаків і для команд.

Судячи з трейлеру гри передбачається вид збоку, як в класичних «Черв'яках», а ось про фірмову тотальне руйнування рівнів схоже варто забути. Автори обіцяють новий погляд на класичну для серії зброю, багатоплатформовий мультиплеєр, випробування, сезонні події і масу косметичних предметів для кастомізації черв'яків.

Worms Rumble вийдуть на PC, PlayStation 4 і PlayStation 5 до кінця 2020р. У гри вже з'явилася сторінка в Steam. Крім того, на офіційному сайті можна зареєструватися для участі в бета-тестуванні, яке пройде з 15 по 20 липень 2020 р
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close