DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.40.26
Головна » 2017 » Червень » 19 » Ноутбук Microsoft Surface Laptop абсолютно непридатний для ремонту
13.00.14
Ноутбук Microsoft Surface Laptop абсолютно непридатний для ремонту

      Фахівці з iFixit отримали в своє розпорядження новий ноутбук Microsoft Surface Laptop і влаштували традиційний розтин пристрою. Розібравши новинку на окремі компоненти, експерти виявили особливості її конструкції, визначили основні компоненти і, традиційно, винесли вердикт щодо ремонтопридатності.

У ноутбуці Microsoft Surface Laptop використовується сенсорний 13,5-дюймовий IPS дисплей PixelSense з дозволом 2256х1504 крапок. Щільність розміщення пікселів становить 201 на дюйм. Конфігурація може включати процесор Intel сімейства Kaby Lake (Core i5 з частотою до 3,1 ГГц або Core i7 з частотою до 4,0 ГГц), 4, 8 або 16 ГБ оперативної пам'яті і твердотільний накопичувач ємністю 128, 256 або 512 ГБ.

За підсумками розбирання новому ноутбуку Microsoft Surface Laptop був привласнений рейтинг ремонтопридатності 0 з 10. Відзначимо, максимальний бал 10 відповідає пристрою який найбільш легко піддається ремонту. Таким чином, дана модель абсолютно непридатна для ремонту.

Експерти iFixit виділили такі моменти, що стосуються Microsoft Surface Laptop:
  • Цей ноутбук не призначений для розбирання і ремонту. Не можна дістатися до внутрішніх компонентів,  не завдавши істотної шкоди пристрою.
  • Процесор, оперативна пам'ять і накопичувач розпаяні на материнській платі, що практично виключає можливість самостійної модернізації для переважної більшості користувачів.
  • Роз'єм для підключення навушників є модульним і піддається заміні. Але, щоб дістатися до нього, спочатку потрібно дістати з корпусу радіатор системи охолодження, вентилятор, дисплей і материнську плату.
  • Заміна батареї (45,2 Втч) є складною і небезпечним процесом, що обмежує життєвий цикл пристрою.
Джерело: iFixit
Переглядів: 104 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: