DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.50.27
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Норвегія досягла позначки в 100 тис. електромобілів і збирається збільшити їх кількість в 4 рази до 2020 року
11.01.29
Норвегія досягла позначки в 100 тис. електромобілів і збирається збільшити їх кількість в 4 рази до 2020 року
      На урочистостях, що відбулися в середині грудня в Музеї Мунка в Осло, Генеральний секретар Норвезької Асоціації електричних транспортних засобів Christina Bu заявила, що кількість електромобілів в даній країні досягло досить значної позначки в 100 тисяч штук. Відзначимо, що гібриди і підключаємі гібриди не брались до уваги, мова йде виключно про моделі з нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу.

«Ми досягли позначки в 100 тис. електромобілів в Норвегії раніше, ніж очікували більшість людей. До 2020 року наша мета - 400 тис. повністю електричних автомобілів. Така кількість електрокарів скорочує викиди вуглекислого газу майже на 200 тис. тонн в рік.

Незважаючи на це, батарейні електромобілі становлять лише 3% від загального парку легкових автомобілів в Норвегії. Ми домоглися істотного скорочення викидів, але все ще попереду.»- Зазначила Генеральний секретар Норвезької Асоціації електричних транспортних засобів Христина Бу (Christina Bu).


Відзначимо, що Норвегія є світовим лідером за темпами електрифікації особистого транспорту, найпопулярнішими електромобілями в країні є Tesla Model S, Nissan Leaf, Volkswagen e-Golf і BMW i3. З огляду на те, що населення Норвегії становить близько 5 млн осіб, реєстрація 100 тис. електромобілів з повністю нульовими викидами протягом останніх кількох років досить сильно вражає.

Причинами швидкого переходу на електромобілі в країні стали значні стимули від уряду Норвегії. Зокрема, власники «зелених» машин в Норвегії звільняються від податку на покупку і реєстрацію, можуть отримувати безкоштовну мережу зарядних станцій, а також їздити по виділених смугах для громадського транспорту безкоштовно паркуватися.

Джерело: EcoTown

Переглядів: 163 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: