DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.51.10
Головна » 2017 » Січень » 11 » Nokia зареєструвала торгову марку Viki для свого майбутнього віртуального асистента
18.00.41
Nokia зареєструвала торгову марку Viki для свого майбутнього віртуального асистента
      Говорити про повноцінний штучний інтелект в споживчих продуктах поки рано, проте навряд чи хтось стане заперечувати, що навіть існуючі в даний момент віртуальні помічники можуть виявитися дуже корисними. Apple планомірно розвиває свою Siri, у Microsoft є Cortana, а у Google - система Now, так що тим, хто хоче залишатися в тренді, явно доведеться робити власні кроки в даному напрямку.

Цікаво, що однією з таких компаній стала Nokia, яка в даний момент тільки намагається повернутися в число помітних гравців IT-галузі.
Зокрема, стало відомо, що компанія Nokia Solutions and Networks (а не HMD, яка тепер володіє брендом Nokia) подала заявку на реєстрацію торгової марки «Viki» з наступним описом:

«Програмне забезпечення для створення і моніторингу цифрових мобільних і веб-асистентів, які працюють з базами знань і об'єднують різні джерела даних в єдиному чаті з голосовим інтерфейсом»

Відзначимо, що всього пару днів назад був анонсована Nokia 6, перший смартфон бренду на Android 7.0, і в переліку його характеристик не вказано фірмовий віртуальний помічник. Можна припустити, що Viki ще просто не готова до зустрічі з реальним світом і з'явиться на смартфонах Nokia згодом, як апдейт.

Також не можна виключати, що цей віртуальний асистент буде доступний не тільки для апаратів Nokia, але і для інших смартфонів під управлінням Android, що істотно розширить його потенційну аудиторію.

PS Ми не здивуємося, якщо ім'я Viki асистент від Nokia отримав завдяки Алісії Вікандер (Alicia Vikander), відмінно зіграла андроїда з штучним інтелектом у фільмі Ex Machina.

Джерело: GSMarena

Переглядів: 221 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: