DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.05.37
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » НКРЗІ та Адміністрація президента хочуть запустити в Україні експериментальну 5G мережу
15.59.22
НКРЗІ та Адміністрація президента хочуть запустити в Україні експериментальну 5G мережу
      Адміністрація президента України і Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) розглядають можливість створення найближчим часом проекту з експериментального запуску системи мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) в Україні.
Про це повідомив глава Адміністрації президента України з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ Дмитро Шимків.

«Ми з Олександром Животовським (глава НКРЗІ) обговорюємо, як зробити так, щоб почати експериментувати з 5G в Україні вже сьогодні. Є чітке розуміння, як це зробити», - сказав він.

Шимків не розкрив інших деталей проекту, додавши, що в ньому зможуть взяти участь усі бажаючі учасники ринку. Заступник глави АПУ також підкреслив, що говорити про повноцінний запуск 5G на сьогодні неможливо, оскільки поки не існують стандарти зв'язку також обладнання та мобільні пристрої які б її підтримували.

Як ми повідомляли раніше, навесні поточного року Дмитро Шимків розповів, що для України буде доцільніше запровадити відразу 5G-зв'язок, «перестрибнувши» етап 4G. Своє припущення він пояснив тим, що якщо до моменту проведення чергового тендеру на зв'язок нового покоління на ринку з'явиться доступне комерційне обладнання п'ятого покоління, то ліцензувати 4G просто не буде сенсу.

Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: