DVI

Субота, 18.08.2018, 12.56.13
Головна » 2018 » Липень » 19 » Низький попит змушує Western Digital закрити в Малайзії завод з виробництва жорстких дисків
11.59.02
Низький попит змушує Western Digital закрити в Малайзії завод з виробництва жорстких дисків
      Керівництво компанії Western Digital прийняло рішення закрити завод з виробництва жорстких дисків в Петалінг-Джая, розташований недалеко від столиці Малайзії Куала-Лумпур. Причиною цього стало зниження попиту на HDD.

Western Digital працює в Малайзії з 1973 року. Компанія спочатку займалася створенням напівпровідникової продукції. У 1994 році складальні лінії на заводах американського виробника були переобладнані для випуску жорстких дисків, після чого штат співробітників на місцях поповнився на 13 тис. чоловік.

Власне, згортати виробництво жорстких дисків Western Digital активно почала в 2008 році. Тоді були закриті заводи в Таїланді та Малайзії. У 2016 році WD закрила малайзійський завод HGST (раніше Hitachi) - своєї дочірньої компанії. В результаті у Western Digital залишиться тільки два основних підприємства з виробництва HDD, і обидва знаходяться в Таїланді. У Малайзії компанія має в своєму розпорядженні дві складальні лінії. Крім того, ще є об'єкти з тестування та випуску твердотільних накопичувачів.
«На тлі зниження довгострокового попиту на жорсткі диски Western Digital зробила кроки щодо раціоналізації своїх операцій у виробництві HDD в глобальному масштабі. Компанія завершить виробництво жорстких дисків в Петалінг-Джая (штат Селангор) до кінця 2019 року. Цей процес буде здійснюватися в тісній співпраці з нашими працівниками, клієнтами і нашими партнерами», - повідомили в прес-службі Western Digital.
Співробітники компанії отримають компенсації, вихідну допомогу і підтримку з боку WD. Виробник планує зберегти Центр передових технологій в Селангорі і продовжити нарощування випуску твердотільних накопичувачів, флешок і карт пам'яті.

Джерело: theregister
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: