DVI

Субота, 21.04.2018, 12.34.32
Головна » 2016 » Грудень » 21 » Nissan, Renault і Mitsubishi випустять власні доступні електромобілі на загальній платформі Nissan Leaf, які будуть на 20% дешевше прообразу
15.00.22
Nissan, Renault і Mitsubishi випустять власні доступні електромобілі на загальній платформі Nissan Leaf, які будуть на 20% дешевше прообразу
      Японське видання Nikkei повідомило, що автомобільні виробники Nissan, Renault і Mitsubishi припинять роздільну розробку власних електромобілів і випустять уніфіковану модель на основі платформи Nissan Leaf. Відмова від зайвих витрат при розробці та закупівлі комплектуючих дозволить заощадити близько 20% вартості нового електромобіля, що в застосуванні до японського ринку означає, що новинка буде коштувати близько $ 17 тис., а не $ 23,6 тис., як актуальна модель Nissan Leaf.

Для того, щоб зрозуміти, чому це рішення в принципі стало можливим, варто уточнити зв'язку всіх трьох компаній. В самому кінці 90-х років після ряду труднощів контрольний пакет акцій японського Nissan був проданий французької Renault. В результаті на даний момент французам належить 44% компанії Nissan, а японці в свою чергу володіють 15% акцій Renault.

А в поточному році компанія Nissan придбала 34% акцій іншої відомої японської компанії Mitsubishi Motors, утворивши новий альянс. З урахуванням настільки родинних відносин рішення дійсно виглядає більш ніж виправданим. Відзначимо, що партнери Nissan і Renault на даний момент утримують найбільшу частку продажів в сегменті електромобілів, продавши близько 370 тис. Моделей Leaf і Zoe відповідно за всю історію їх існування.

Всі три моделі отримають однакову силову установку, інвертор і акумуляторну батарею, які будуть являти собою істотно поліпшений варіант платформи Nissan Leaf. При цьому кожен з трьох автовиробників наділить свій електромобіль власним дизайном і брендингом. Новинки повинні з'явитися на ринку вже в 2018 році, але цілком можливо, що виробники розведуть їх з різних ринків, щоб не провокувати непотрібну конкуренцію.

Відзначимо, що раніше стало відомо про плани Renault-Nissan з випуску на ринок Китаю ще більш дешевого електромобіля вартістю близько $ 7-8 тис. Про його створення заявив керівник концерну Карлос Гон на минулій в Парижі конференції Energy for Tomorrow.

Джерело: Nikkei
Переглядів: 190 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0