DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.16.27
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Nissan планує створити бюджетний електромобіль вартістю не більше $ 8000.
14.00.09
Nissan планує створити бюджетний електромобіль вартістю не більше $ 8000.

      На конференції в Парижі Energy for Tomorrow керівник концерну Renault-Nissan Карлос Гон поділився планами створення нового бюджетного електромобіля вартістю близько $ 7-8 тис. Нагадаємо, що про розробку даної компанією електромобіля початкового класу стало відомо ще на початку зими поточного року.

Основною причиною зниження передбачуваної цінової планки новинки стали незадовільні продажі електромобіля Venucia e30. Під цією назвою ховається адаптація популярної моделі Nissan Leaf, яка зараз продається на ринку Китаю за ціною близько $ 37 тис. Природно, мало кого можна залучити подібним цінником, так що обсяг продажів цієї моделі в минулому році склав всього 1273 штуки.

Після невдачі на потенційно цікавий для компанії азіатському ринку в Renault-Nissan задумалися про зниження вартості майбутнього електромобіля до $ 10 тис., так як саме такі машини користуються найбільшим попитом в Китаї. Цікаво, що спочатку планувалося, що рівня в $ 7-8 тис. Новий бюджетник досягне після застосування дотацій на покупку екологічно чистих машин, проте в ході розробки творцям вдалося знизити передбачувану повну вартість до цієї позначки.

Нагадаємо, що у компанії Nissan також є плани по створенню компактного і недорогого електромобіля для європейського ринку. Новинка може запозичити платформу у Renault Zoe, який оснащується 95-сильним електромотором і блоком літій-іонних акумуляторів ємністю 22 кіловат-години, що дозволяє подолати від одного заряду батарей 210 км.

Джерело: Autoua.net
Переглядів: 248 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: