11.01.53
Ніндзя в дії чи еволюція анімованих бійок [18 +]
Ніндзя в дії чи еволюція анімованих бійок [18 +]
      Даний пост вийшов якось зовсім по-українськи, спершу побачив новий кліп гурту Ленінград з крутою анімованою графікою бійок (раджу глянути і їх попередній  кліп на трек Сумка , не по темі, але теж завзято)). Потім знайшов того хто це робить, виявилося у автора подібних робіт їх ще вагон, і всі шикарні.

Потім згадав що раніше, та й зараз, досить популярні були ігри і флеш мульти про Stickman (чорний мальований чоловічок). А коли копався серед них, то знайшов-згадав і головний корінь зла, звідки це все пішло.

Так що в продовженні все те що описав вище, тільки в правильному історичному порядку). Еволюція анімованих бійок в інтернеті прям вийшла.

 * З огляду на те що закони зараз дивні приймають, відразу попереджаю, буде багато крові (мальованої), частин тіла відлітають (мальованих) і т.д. Так що якщо вам ще не виповнилося 40 + років, не заходьте, а то подивіться і відразу виростите садистами й маніяками, а ми в DVI.at.ua все ж за добро і котиків. 

 Історія та еволюція анімованого файтинга в інтернеті 

Якщо мої криві руки в гуглі все правильно зробили, то перший мальовані флеш файтинг зі Стікменом пішли від мультів про Xiao Xiao, ось приклад даних мультів, відразу 4 серії в одному відео:

 

Ідея інтернету сподобалася, і тут полилися річки продовжень, аддонів і інших різновидів на тему Стікмена, ось пара прикладів: Таких ось варіацій в мережі тисячі, але чогось явно нового і нема якогось розвитку так і не відбувалося, до появи мультів  Ніндзя в дії , від авторів під ніком id22066662 .

Ось 2 приклади їх бойовиків:

І ось ми дісталися до фіналу, днями вийшов новий кліп гурту Ленінград на пісню Рідна, автора кліпу представляти вже не треба):


Ясна річ що різні файтинг малювали в мультах набагато раніше, та й ігри сприяли цьому, але нехай це буде моя особиста суб'єктивного схема еволюції Стікмена.

Переглядів: 335 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close