DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.54.13
Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Німеччина запропонувала Євросоюзу повністю заборонити продаж бензинових і дизельних автомобілів з 2030 року
16.00.34
Німеччина запропонувала Євросоюзу повністю заборонити продаж бензинових і дизельних автомобілів з 2030 року

      Німецький Бундесрат (Федеральна рада) запропонував ЄС з 2030 року припинити продажі автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами на всій території Європейського союзу. Автори резолюції вважають, що для стимулювання водіїв пересідати на екологічно чистий транспорт потрібно змінити податкове законодавство.

У документі сказано, що Єврокомісії слід переглянути існуючі схеми оподаткування та зборів з автотранспорту, щоб простимулювати громадян пересідати на екологічний транспорт. Яким саме чином - поки неясно. Цілком можливо, що під цим мається на увазі впровадження спеціальних податкових пільг на покупку електричного транспорту, а також усунення пільг на покупку дизельних автомобілів.

Німецькі законодавці твердо переконані, що не пізніше 2030 року до експлуатації в ЄС повинні допускатися лише автомобілі з нульовим рівнем викидів.

За словами Бундесрату, відмова від традиційних бензинових і дизельних автомобілів є одним з ключових кроків для виконання Паризької угоди по клімату. Згідно з документом, сама Німеччина до 2050 року повинна скоротити викид двоокису вуглецю на 95%.

При цьому, як зазначає Der Spiegel, в самій Німеччині поки досить повільно переходять на електромобілі. Не допомогла навіть виплата премії за покупку екологічно чистого транспорту. За словами експертів, виною тому навіть не багаторічна звичка до бензинових двигунів, а радше відсутність необхідної для електромобілів інфраструктури.

На початку цього літа повідомлялося, що в Норвегії збираються заборонити всі бензинові та дизельні автомобілі з 2025 року, але пізніше з'явилося спростування цієї інформації від прес-служби Міністерства транспорту цієї країни.

Джерело: engadget і tj
Переглядів: 174 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: