DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.28.37
Головна » 2018 » Квітень » 14 » Ніл Бломкамп запустив кампанію зі збору коштів на наступний фільм і хоче перетворити Oats Studios в студію 21-го століття
14.07.04
Ніл Бломкамп запустив кампанію зі збору коштів на наступний фільм і хоче перетворити Oats Studios в студію 21-го століття
      Краудфандінг вже давно не обмежується якимись сферами і використовується для залучення коштів на реалізацію самих різних проектів: мобільні пристрої, гаджети, ігри, фільми, навіть старовинні замки та автобуси. Ось і зараз студія Oats Studios режисера Ніла Бломкампа, яка раніше неодноразово тішила нас своїми роботами, вирішила звернутися до краудфандінга і фанатів для забезпечення фінансування наступного фільму. Мова про продовження короткометражки Firebase / «Опорна точка» про в'єтнамську війну в альтернативній реальності.


Для цього Бломкамп запустив сайт Fuel.Oatsstudios.com, де можна внести на рахунок студії пожертвування на суму від $ 8 до $ 800.

За словами постановника, кінцева мета - створити голлівудську студію 21-го століття, чиї картини будуть фінансуватися безпосередньо фанатами. Тобто, сиквел Firebase повинен стати першим проектом, профінансованим народом, і Oats Studios розраховує аналогічним чином випускати майбутні фільми.

«Чим більше людей підтримають нас в мережі, тим більше контенту ми випустимо. Ми хочемо створити екосистему, де ми отримуємо ресурси від спільноти. Наша мета зараз - зробити наступний фільм Firebase. Якщо зберемо 40 доларів - знімемо поганий Firebase, а якщо 100 мільйонів доларів - то цілу трилогію», - йдеться на сайті студії.

Само собою, за пожертвування передбачені свого роду «нагороди». Спонсорів згадають в титрах, їм покажуть ролики про всі етапи виробництва картини і, власне, нададуть доступ до сайту, де можна буде подивитися фільм. Також можна буде отримати PDF-файл з усіма концепт-артами, а перші 100 осіб, які переведуть $ 200 або $ 1000, отримають постер Firebase з підписами Бломкампа і всіх співробітників Oats Studios.

На сайті немає даних про зібрані суми, так як у кампанії немає конкретної мети - бюджет стрічки буде таким, якою буде щедрість фанатів.

У Oats Studios запевнили, що кожен пожертвуваний долар буде використаний у виробництві і «потрапить на екран». Якщо кампанія, яка триватиме 30 днів, буде визнана успішною, то серед усіх спонсорів картини випадковим чином виберуть щасливчика, який отримає запрошення на знімальний майданчик і навіть власну роль в картині.

Джерело: Fuel.Oatsstudios.com
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: