DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.39.33
Головна » 2017 » Липень » 7 » Nikon може випустити міні-камеру для конкуренції з камерами смартфонів
13.00.38
Nikon може випустити міні-камеру для конкуренції з камерами смартфонів
      Минулого місяця керівник французького відділення японського виробника фототехніки Nikon Бенуа Дьюлевюльт дав інтерв'ю місцевому виданню Chasseurs d'Images. Ресурс Nikon Rumors виділив і переклав англійською найважливіші тези.

Представник Nikon зазначив, що компанія має безліч «сенсорів вищої якості». Він також сказав, що компанія припізнилися з випуском компактних моделей серії DL, тому від них вирішено було відмовитися.

Керівник Nikon запевнив видання, що прощатися з ринком камер компанія ні в якому разі не планує, вливає величезні кошти на дослідження і розробки в цій галузі, а також незабаром представить «важливі продукти».

Говорячи про камеру Nikon D820, анонс якої очікується в кінці цього місяця, представник компанії попросив зацікавлених споживачів проявити терпіння.

Що стосується компактних камер Coolpix, повністю відмовлятися від них компанія поки не збирається, але сімейство помітно порідшає, а вивільнені ресурси перенаправляють на більш перспективні напрямки.

Ще один цікавий момент, навіть два: перший - сюрприз з нагоди сторіччя Nikon, другий - президент французького відділення не виключає можливість випуску кишенькової моделі камери, яка заповнить нішу між DSLR і камерами смартфонів. Адже як ми вже неодноразово зазначали, нинішні тенденції такі, що користувачі все частіше знімають на камери смартфонів і все рідше вдаються до використання камер Canon і Nikon.

Джерело: Nikon Rumors
Переглядів: 52 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: