DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.37
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Nikola Motor представила свою третю воднево-електричну вантажівку Nikola Tre
08.00.11
Nikola Motor представила свою третю воднево-електричну вантажівку Nikola Tre
      Американський виробник екологічно чистих транспортних засобів Nikola Motor представив третю за рахунком вантажівку Nikola Tre, призначений спеціально для європейського ринку. Від своїх американських колег модель відрізняється характерною для цільового ринку безкапотним компонуванням, а назва «Tre» перекладається з норвезького як «три», тобто перед нами по суті модель Nikola Tree (EU), що продовжує лінійку з раніше представлених Nikola One і Nikola Two.

Широкій публіці прототип Nikola Tre покажуть на спеціально організованій виставці Nikola World, яка пройде в Фініксі (США) 16-17 квітня 2019 року. Безкоштовно зарезервувати цю електрично-водневу вантажівку можна вже зараз на офіційному сайті за наступним посиланням. При цьому поставки клієнтам очікуються тільки в 2022-2023 році, одночасно з американськими версіями вантажівок Nikola.

Залежно від конфігурації, Nikola Tre отримає двигуну установки потужністю від 500 до 1000 к.с., колісну формулу 6 × 4 чи 6 × 2 і запас ходу від 500 до 1200 км. Модель відповідає всім вимогам, що пред'являються до вантажівок в країнах Європи. Перші реальні тести вантажівки в Європі почнуться в Норвегії в 2020 році, при цьому в даний момент керівництво Nikola Motor визначається з місцем розміщення європейської фабрики по збірці водневих вантажівок.

Цікаво, що цей американський виробник тісно співпрацює з норвезькою компанією Nel Hydrogen в питаннях створення заправних водневих станцій для США. Очевидно, що ці напрацювання будуть використані і на європейському ринку. До 2028 року Nikola Motor планує відкрити понад 700 заправних водневих станцій в США і Канаді, кожна з яких буде розрахована на виробництво і заправку від 2000 до 8000 кг водню. В Європі мережу таких станцій розраховують почати розгортати в 2022 році, щоб покрити дороги більшості європейський країн до 2030 року.

За даними Nikola Motor, компанія вже зібрала замовлень на загальну суму $ 11 млрд, однак з урахуванням того, що клієнти не ризикують своїми засобами (не потрібно внесення депозиту), реальні результати можуть бути нижче.

Джерело: Nikola Motor
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: