DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.28.43
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Niantic починає довічно блокувати гравців Pokémon Go, що використовують шахрайські прийоми
21.00.51
Niantic починає довічно блокувати гравців Pokémon Go, що використовують шахрайські прийоми

      Компанія Niantic почала застосовувати санкції щодо тих гравців Pokémon Go, які використовують шахрайські прийоми.

Так, компанія почала блокувати гравців, які шахраюють шляхом імітації свого розташування або використовуючи програмне забезпечення для доступу до гри «несанкціонованим чином». Niantic оновила сторінку розділу FAQ, на якій описані причини можливого постійного блокування користувачів. Компанія і раніше блокувала гравців, але це оновлення говорить про те, що тепер таке суворе покарання застосовується і щодо чітера.

Серед можливих причин довічного блокування називаються фальсифікація свого місця розташування, використання емуляторів, модифікованого або неофіційного ПО і доступ до клієнтів або серверної частини Pokémon GO несанкціонованим чином, включаючи використання стороннього програмного забезпечення. На сторінці названі основні порушення, які можуть призвести до негайного блокування, але це не повний перелік. Іншими словами, створення або використання стороннього додатка Pokémon Go є достатньою причиною для отримання довічної блокування.

Разом з тим, Niantic дає можливість гравцям опротестувати блокування, якщо вони вважають, що отримали покарання помилково. Однак поки немає відомостей, як такі звернення обробляються.

Надалі Niantic має намір покращувати роботу механізму боротьби з шахрайством в грі Pokémon Go.

Джерело: mashable
Переглядів: 96 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: