DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.56.38
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Незважаючи на проблеми з Galaxy Note7, в поточному кварталі Samsung може отримати високий прибуток
14.59.25
Незважаючи на проблеми з Galaxy Note7, в поточному кварталі Samsung може отримати високий прибуток
      За попередніми прогнозами аналітиків, навіть незважаючи на відкликання з продажу смартфона Galaxy Note7 з супутніми втратами і недоотриманням доходу, в четвертому кварталі 2016 року компанія Samsung все ж зможе отримати непоганий прибуток. Звичайно, він буде істотно нижче, ніж могло б бути, але все ж вище, ніж передбачалося раніше.

Аналітики з IBK Securities припускають, що за підсумками поточного кварталу Samsung отримає операційний прибуток в сумі $ 7,24 млрд. Половину цієї суми забезпечить підрозділ з випуску напівпровідникової продукції завдяки високому попиту на чіпи пам'яті. У HMC Securities також очікують суму операційного прибутку Samsung за підсумками четвертого кварталу 2016 року у рівні $ 7,24 млрд. Це на 10% вище за попередні прогнози цієї аналітичної компанії. В цілому, раніше аналітики вважали, що прибуток Samsung не перевищить $ 6,7 млрд.

Якщо прогнози аналітиків підтвердяться, то Samsung продемонструє приріст прибутку в порівнянні з попереднім кварталом на 67%. Крім того, цей результат може стати найбільшим за останні 3 роки. Додамо, крім фіаско з Galaxy Note7 на фінансові показники Samsung в четвертому кварталі негативно вплинув і корупційний скандал. Президент Республіки Кореї Park Geun-hye і її подруга Choi Soon-sil звинувачувалися в незаконному втручанні в урядові справи. А компанія Samsung вкладала кошти в організацію, якою керувала Choi Soon-sil.

Джерело: phonearena
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: