DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.27
Головна » 2018 » Серпень » 13 » Незважаючи на падіння продажів в минулому кварталі, Samsung обійшла Apple і за обсягом прибутку, і по рентабельності
09.21.52
Незважаючи на падіння продажів в минулому кварталі, Samsung обійшла Apple і за обсягом прибутку, і по рентабельності
      Минулий квартал, як відомо, став далеко не найвдалішим для південнокорейської компанії Samsung, багато в чому - через погіршення результатів мобільного підрозділу. Тоді як для Apple, яка є основним конкурентом Samsung на ринку смартфонів, він став кращим в історії. Але виходить, що навіть скорочення продажів мобільного підрозділу не завадило Samsung обійти Apple за показником операційного прибутку.

Зі звітами обох компаній Samsung Electronics отримала дохід $ 52,4 млрд і операційний прибуток у розмірі $ 13,3 млрд, а у Apple ці показники рівні відповідно $ 53,3 млрд і $ 12,6 млрд. Так, напрямки бізнесу у цих компаній сильно різняться, і мобільні пристрої , по суті, єдине, в чому їх інтереси перетинаються. З огляду на це коректніше буде порівняти компанії по співвідношенню прибутку і доходу. Нескладно з'ясувати, що у Samsung цей показник за підсумками минулого кварталу дорівнює 25,4%, а у Apple - 23,6%. Тобто, виходить, що Samsung обійшла Apple і по рентабельності, а ще недавно все було навпаки. Для порівняння, в першому кварталі у Apple прибуток склав 25,9% від доходу, а у Samsung - 25,7%. Тоді як в 2016 році Apple випереджала Samsung за даним показником більш ніж на 10%.

Спостерігачі відзначають, що з високою часткою ймовірності Samsung перевершить Apple за підсумками всього 2018 року, як за обсягом прибутку, так і по виручці.

Джерело: The Investor
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: