13.46.27
Незабаром ми побачимо різні метавсесвіти, засновані на великих ігрових франшизах
      У міру того, як ігри стають все більш реалістичними і продуманими, поступово посилюється занурення в гру. І це робить можливим появи метавсесвіту.

Концепцію метавсесвіту описав в своєму науково-фантастичному романі «Лавина» Ніл Стівенсон. Це загальний постійний віртуальний простір, який в кінцевому підсумку стає власним віртуальним всесвітом, а також наступником інтернету на основі віртуальної реальності.

Раніше ми вже могли спостерігати щось схоже на метавсесвіт в традиційних MMORPG, а також в Second Life або Entropia Universe. Але за словами генерального директора NVIDIA Дженсена Хуанга, незабаром ми можемо побачити кілька метавсесвітів, заснованих на найбільших ігрових франшизах, від Minecraft до Fortnite, від The ​​Witcher до Call of Duty.

В одному з недавніх інтерв'ю Дженсен Хуанг заявив, що відповідний час уже настав, і незабаром ми побачимо не один такий всесвіт.
«У нас буде ціла купа метавсесвітів. Кожний з них буде заснована на історії, яка вам подобається. Деякі будуть засновані на Minecraft, Fortnite, Battlefield або Call of Duty. Є всі види стилів і особистостей. Ви побачите метавсесвіт, засновану на The Witcher, ще одну, засновану на Warcraft, і на всіх видах жанрів. Будуть сотні метавсесвітів»
Також він повідомив, що крім метавсесвіту, ігри отримають подальший розвиток завдяки розвиваєімй моделі роботи з дому. Так як люди будуть залишатися вдома, буде все більше бажаючих поринути в метавсесвіт. На думку Хуанга, «домашні розваги, безсумнівно, будуть набагато, набагато більше в майбутньому і будуть займати більший відсоток від світового бюджету на розваги і відпочинок».

Джерело: wccftech
Переглядів: 29 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close